vyberte rok
Podlužanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
51,85%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17,28%
Milan Uhrík ĽSNS
14,81%
Peter Oremus NEKA
13,17%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,47%
Ján Marko NP
0,41%
Iván Farkas SMK
Ľászló Hajdu MKDA

Volebná účasť

37,84
%
2017 1. kolo
24,10
%
2013 2. kolo
24,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,84%
2013 2. kolo 24,1%
2013 1. kolo 24,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
105 hlasov
2
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
100 hlasov
3
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66 hlasov
4
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62 hlasov
5
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
60 hlasov
6
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
59 hlasov
7
Erika Sulinová, NEKA
57 hlasov
8
Ján Krtík, NEKA
55 hlasov
9
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
55 hlasov
10
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
11
Igor Éder, NEKA
52 hlasov
12
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
50 hlasov
13
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
14
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
15
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
16
Igor Varga, NEKA
42 hlasov
17
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
18
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
19
Igor Gogora, NEKA
27 hlasov
20
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
27 hlasov
21
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
22
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
23
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
24
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
25
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
26
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
28
Michal Ivanický, KSS
13 hlasov
29
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
30
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
31
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
32
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
33
Marianna Šedivá, NEKA
9 hlasov
34
Pál Zachar, NEKA
7 hlasov
35
Zita Cseri, NEKA
6 hlasov
36
Ján Hamar, KSS
5 hlasov
37
Ondrej Juhász, NEKA
5 hlasov
38
Ladislav Vörös, KSS
4 hlasov
39
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
4 hlasov
40
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
2 hlasov
42
Miroslav Kamenský, KSS
1 hlasov
43
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
44
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
45
Beáta Kiss, SMK-MKP
46
Peter Köpöncei, SMK-MKP