Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Choma SMER - SD
32,28%
Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
21,61%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
14,70%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
10,66%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
9,80%
Marián Murín NEKA
3,46%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
3,17%
Miroslav Urban REPUBLIKA
2,59%
Andrea Starinská NK/NEKA
1,15%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
0,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Jánošík, SNS
238 hlasov
2
Branislav Zacharides, NEKA
101 hlasov
3
Stanislav Thomka, NEKA
75 hlasov
4
Marián Krivuš, NEKA
74 hlasov
5
Erika Cintulová, NEKA
66 hlasov
6
Zdenko Kozák, SNS
58 hlasov
7
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
57 hlasov
8
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
50 hlasov
9
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
10
Martin Hudec, NEKA
46 hlasov
11
Zuzana Valocká, NEKA
46 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
45 hlasov
13
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
43 hlasov
14
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
41 hlasov
15
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
41 hlasov
16
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
39 hlasov
17
Roman Maťko, SMER - SD
37 hlasov
18
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
19
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
36 hlasov
20
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
35 hlasov
21
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
34 hlasov
22
Peter Kašuba, NEKA
32 hlasov
23
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
30 hlasov
24
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
27 hlasov
25
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
25 hlasov
26
Marek Belák, NEKA
24 hlasov
27
Peter Had, ŽIVOT
23 hlasov
28
Daniel Diškanec, NK/NEKA
20 hlasov
29
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
20 hlasov
30
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
19 hlasov
31
Ľubomír Vaňko, NEKA
18 hlasov
32
Milan Ftorek, NEKA
18 hlasov
33
Marián Fedor, SMER - SD
18 hlasov
34
Peter Majko, SNS
18 hlasov
35
Dušan Zachar, NK/NEKA
17 hlasov
36
Dušan Kričko, REPUBLIKA
17 hlasov
37
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
16 hlasov
38
Martina Antošová, NEKA
16 hlasov
39
Jozef Krištoffy, NEKA
15 hlasov
40
Lenka Sláviková, SMER - SD
15 hlasov
41
Jozef Petráš, NEKA
15 hlasov
42
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
43
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
14 hlasov
44
Ján Kováčik, SMER - SD
14 hlasov
45
Viliam Komora, NK/NEKA
13 hlasov
46
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
47
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
48
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
10 hlasov
49
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
10 hlasov
50
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
10 hlasov
51
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
52
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
10 hlasov
53
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
9 hlasov
54
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
9 hlasov
55
Miroslav Herák, KSS
7 hlasov
56
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
7 hlasov
57
Bibiana Pánisová, SMER - SD
7 hlasov
58
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
7 hlasov
59
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
60
Alexander Velitš, KSS
6 hlasov
61
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
62
Katarína Spiššáková, KSS
6 hlasov
63
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
5 hlasov
64
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
4 hlasov
65
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov

Volebná účasť

68,07 %

Historický vývoj

29.10. 2022 68,07 %
04.11. 2017 1. kolo 39,07 %
09.11. 2013 1. kolo 22,85 %