Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
83,74%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
8,94%
Igor Ryban NEKA
7,32%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tatiana Červeňová, SMER - SD
40 hlasov
2
František Výrostko, NEKA
37 hlasov
3
Zdenko Kozák, NEKA
36 hlasov
4
Tomáš Zanovit, SNS
33 hlasov
5
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
29 hlasov
6
Peter Vons, NEKA
27 hlasov
7
Katarína Tomášová, SMER - SD
25 hlasov
8
Tibor Adamko, NEKA
24 hlasov
9
Peter Kašuba, NEKA
23 hlasov
10
Miroslav Mlynár, SMER - SD
22 hlasov
11
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
21 hlasov
12
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
20 hlasov
13
Ľubomír Vaňko, NEKA
19 hlasov
14
Róbert Ivaška, SMER - SD
17 hlasov
15
Peter Belica, NEKA
16 hlasov
16
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
17
Nadežda Šugrová, SMER - SD
13 hlasov
18
Miroslav Mazúr, SMER - SD
12 hlasov
19
Marián Fedor, SMER - SD
12 hlasov
20
Štefan Balošák, SMER - SD
12 hlasov
21
Vladimír Polakovič, NEKA
11 hlasov
22
Milan Benko, NEKA
9 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
8 hlasov
24
Danica Medvecká, KSS
8 hlasov
25
Július Morgoš, OKS, NOVA
7 hlasov
26
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
7 hlasov
27
Stanislav Rohoň, NEKA
7 hlasov
28
Ján Mičko, KSS
6 hlasov
29
Milan Nemček, EDS
6 hlasov
30
Ľubomír Kolár, KSS
5 hlasov
31
Juraj Antal, NEKA
5 hlasov
32
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
33
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
5 hlasov
34
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
35
František Kurhajec, ĽS-HZDS
4 hlasov
36
Jozef Kendra, KSS
4 hlasov
37
Róbert Gottlieb, NEKA
3 hlasov
38
Marek Pavlovič, KSS
3 hlasov
39
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
3 hlasov
40
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
2 hlasov
41
Martin Tanevski, KSS
2 hlasov
42
Peter Šimkovič, NEKA
2 hlasov
43
Marcel Vajzer, NP
2 hlasov
44
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
2 hlasov
45
Zita Prívozníková, KSS
2 hlasov
46
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
47
Matej Bórik, NEKA
2 hlasov
48
Oxana Tkáčová, NP
2 hlasov
49
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
1 hlasov
50
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Peter Maruniak, EDS
1 hlasov
52
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
53
Pavol Krišpinský, PD
1 hlasov
54
Patrik Volentier, OKS, NOVA

Volebná účasť

39,07
%
2017 1. kolo
22,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,07%
2013 1. kolo 22,85%