Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SMER - SD, Hlas - sociálna...
83,15%
Peter Máťoš KDH, SaS, OKS, DOBRÁ VOĽBA a...
6,74%
Anton Kysel ĽS Naše Slovensko
3,37%
Adrián Mikuš NEKA
3,37%
Marian Kňažko Slovenská ľudová strana (SĽS)
2,25%
Miroslav Magdech REPUBLIKA
1,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Ďureje, NEKA
55 hlasov
2
Ján Daňo, SMER - SD, Hlas - sociálna...
42 hlasov
3
Zuzana Baková, SMER - SD, Hlas - sociálna...
31 hlasov
4
Jozef Stopka, SMER - SD, Hlas - sociálna...
24 hlasov
5
Richard Takáč, SMER - SD, Hlas - sociálna...
23 hlasov
6
Petra Hajšelová, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
7
Michal Gogola, SMER - SD, Hlas - sociálna...
16 hlasov
8
Emil Divéky, SMER - SD, Hlas - sociálna...
15 hlasov
9
František Tám, SMER - SD, Hlas - sociálna...
14 hlasov
10
Ladislav Procházka, NEKA
13 hlasov
11
Eleonóra Porubcová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
12 hlasov
12
Branislav Doboš, REPUBLIKA
12 hlasov
13
Ján Kuchárik, REPUBLIKA
11 hlasov
14
Ivor Husár, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
9 hlasov
15
Silvia Grúberová, NEKA
9 hlasov
16
Boris Vanek, SMER - SD, Hlas - sociálna...
9 hlasov
17
Katarína Svobodová, NEKA
7 hlasov
18
Dominika Vážna, SMER - SD, Hlas - sociálna...
7 hlasov
19
Dušan Šimka, NEKA
7 hlasov
20
Viera Beňová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
7 hlasov
21
Martin Drozd, NEKA
7 hlasov
22
Ladislav Smatana, NEKA
6 hlasov
23
Eva Hodásová, KSS
6 hlasov
24
Viera Mrázová, NEKA
5 hlasov
25
Michaela Brunclíková, NEKA
5 hlasov
26
Peter Oulehle, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
5 hlasov
27
Marta Gaplovská, Hnutie ONÁS
5 hlasov
28
Ambróz Jamriško, NEKA
5 hlasov
29
Zuzana Hujsiová, NEKA
4 hlasov
30
Ivan Porubec, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasov
31
Peter Švajlenka, Slovenský PATRIOT
4 hlasov
32
Alojz Vlčko, NEKA
4 hlasov
33
Juraj Leporis, NEKA
4 hlasov
34
Juraj Gordan, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
4 hlasov
35
Miroslav Žiak, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
4 hlasov
36
Jozef Meluš, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
37
Marek Borik, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
3 hlasov
38
Miroslav Ertel, DS
3 hlasov
39
Tibor Šovčík, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
40
Helena Dadíková, NEKA
3 hlasov
41
Mária Šramková, NEKA
3 hlasov
42
Radovan Mišeje, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
43
Ľuboš Jelačič, NEKA
3 hlasov
44
Marek Mokrý, Progresívne Slovensko
3 hlasov
45
Branislav Ondruška, DOMOV-NS
3 hlasov
46
Dana Škrabáková, Hnutie ONÁS
3 hlasov
47
Igor Sojka, KSS
3 hlasov
48
Vladimír Revický, REPUBLIKA
3 hlasov
49
Monika Pekárová, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasov
50
Radoslav Škraban, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasov
51
Silvia Bošnovičová, NEKA
2 hlasov
52
Róbert Hekl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
53
Tomáš Tines, NEKA
2 hlasov
54
Michal Dobiš, NEKA
2 hlasov
55
Tomáš Šujan, NEKA
2 hlasov
56
Natália Svítková, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
2 hlasov
57
Ľuboš Žiško, KDH, SaS, OKS, DOBRÁ...
1 hlasov
58
Katarína Ivaničová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
59
Radoslav Iždinský, NEKA
60
Andrea Filt, DS

Volebná účasť

37,40 %

Historický vývoj

29.10. 2022 37,40 %
04.11. 2017 1. kolo 28,30 %
09.11. 2013 1. kolo 22,38 %