Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
31,48%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
27,78%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
24,07%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
4,63%
Martin Kusenda NEKA
3,70%
Peter Pukan REPUBLIKA
3,70%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,85%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,85%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,93%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
52 hlasov
2
Jozef Stankovský, NEKA
25 hlasov
3
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
22 hlasov
4
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
21 hlasov
5
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
16 hlasov
6
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
14 hlasov
7
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
8
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
13 hlasov
9
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
12 hlasov
10
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
11
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
11 hlasov
12
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
13
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
14
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
11 hlasov
15
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
16
Peter Kochan, NEKA
9 hlasov
17
Matúš Hubinský, NEKA
9 hlasov
18
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
19
Miroslav Polner, NK/NEKA
8 hlasov
20
Jaroslav Blina, KSS
8 hlasov
21
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
22
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
23
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
24
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
25
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
26
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
6 hlasov
27
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
28
Ján Mlynár, REPUBLIKA
5 hlasov
29
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
5 hlasov
30
Oľga Hudoková, NK/NEKA
5 hlasov
31
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
32
Renáta Kirková, NK/NEKA
4 hlasov
33
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
Ľubomíra Švecová, KSS
4 hlasov
35
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
3 hlasov
36
David Gerhát, KSS
3 hlasov
37
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
38
Anton Švec, KSS
2 hlasov
39
Adam Jamrich, KSS
2 hlasov
40
Marian Fázik, NK/NEKA
2 hlasov
41
Martin Dočkalik, NEKA
1 hlasov
42
Martin Tarčák, NK/NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

54,46 %

Historický vývoj

29.10. 2022 54,46 %
04.11. 2017 1. kolo 21,99 %
23.11. 2013 2. kolo 18,41 %
09.11. 2013 1. kolo 18,48 %