Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
44,68%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
41,49%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
4,26%
Dorota Bujňáková NP
2,13%
Štefan Straka KSS
2,13%
Anton Korba NEKA
2,13%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,13%
Jozef Mihalčin SĽS
1,06%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Grivalský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
72 hlasov
2
Ján Ferenčák, SMER - SD
70 hlasov
3
Jozef Potanko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
44 hlasov
4
Štefan Bieľak, SMER - SD
32 hlasov
5
Peter Bendík, SMS
30 hlasov
6
Pavel Hudáček, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
26 hlasov
7
Vladislav Bašista, SMER - SD
24 hlasov
8
Jiří Ballarin, NEKA
24 hlasov
9
Kamil Pompa, SRK
23 hlasov
10
Pavel Hagyari, NEKA
22 hlasov
11
František Depta, NEKA
20 hlasov
12
Anton Gašpár, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
13
Miroslav Leško, SMER - SD
13 hlasov
14
Miroslav Lukáč, SMER - SD
13 hlasov
15
Pavol Slovík, SMER - SD
12 hlasov
16
Miroslav Benko, SMER - SD
12 hlasov
17
Juraj Senderák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
18
Peter Krajňák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
19
Mikuláš Komanický, SMER - SD
12 hlasov
20
Peter Duda, SMER - SD
11 hlasov
21
Jozef Harabin, SMER - SD
11 hlasov
22
Pavol Kleban, SNS
10 hlasov
23
Juraj Hurný, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
24
Emil Chlapeček, SMER - SD
10 hlasov
25
Daniel Antolík, SNS
10 hlasov
26
Stanislav Kahanec, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
27
Mária Klebanová, SNS
9 hlasov
28
Janette Langová, NOVA
9 hlasov
29
Jozef Kičura, SMER - SD
9 hlasov
30
Radoslav Čuha, SMER - SD
9 hlasov
31
Ján Andrejko, NEKA
9 hlasov
32
Stanislav Šváby, NOVA
9 hlasov
33
Slavomír Majerčák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
34
Jozef Kuna, NEKA
9 hlasov
35
Marek Guman, NEKA
8 hlasov
36
Michal Kaliňák, SMER - SD
8 hlasov
37
Cyril Leško, SNS
8 hlasov
38
Peter Makara, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
39
Lukáš Priščák, SNS
8 hlasov
40
Andrea Turčanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
41
Róbert Oros, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
42
Radoslav Dovjak, SNS
7 hlasov
43
Ján Ahlers, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
44
Radoslav Bednarčik, SNS
7 hlasov
45
Stanislav Grega, NEKA
7 hlasov
46
Vladimír Borecký, NEKA
7 hlasov
47
Marian Damankoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
48
Marcel Jenča, SNS
7 hlasov
49
Viera Leščáková, NOVA
6 hlasov
50
Bystrík Václav, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
51
Peter Klein, NEKA
6 hlasov
52
Alica Dragulová, NOVA
6 hlasov
53
Anton Demeter, SNS
6 hlasov
54
Vladimír Klein, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
55
Štefan Džurný, NEKA
5 hlasov
56
Branko Benko, SMER - SD
5 hlasov
57
Vladimír Feľbaba, NOVA
5 hlasov
58
Dušan Brhlík, NEKA
5 hlasov
59
Jaroslav Uličný, SNS
5 hlasov
60
Rudolf Voit, NEKA
5 hlasov
61
Ľudovít Malaga, NEKA
5 hlasov
62
Andrej Tudor, KSS
5 hlasov
63
Štefan Kužma, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
64
František Janus, NEKA
5 hlasov
65
Peter Ježík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
66
Ladislav Hužík, SNS
4 hlasov
67
Veronika Havírová, SNS
4 hlasov
68
Stanislav Čajka, ÚSVIT
4 hlasov
69
Lenka Čarná, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
70
Matúš Murajda, NEKA
4 hlasov
71
Peter Hatalčík, SMER - SD
4 hlasov
72
Ján Katica, NEKA
4 hlasov
73
Ladislav Kišeľák, SMER - SD
4 hlasov
74
Miroslav Sopko, NOVA
4 hlasov
75
Ľubomír Vaško, NOVA
4 hlasov
76
Ján Baloga, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
77
Radovan Bačík, NEKA
3 hlasov
78
Andrej Rusňák, MS
3 hlasov
79
Stanislav Mathia, NOVA
3 hlasov
80
Zdenko Velecký, NEKA
3 hlasov
81
Jozef Kipikaša, SNS
3 hlasov
82
Milan Paluba, MS
2 hlasov
83
Michal Gáborčík, NOVA
2 hlasov
84
Pavel Mihaľák, NEKA
2 hlasov
85
Michal Kovalčík, SNS
2 hlasov
86
Radko Lapoš, NEKA
2 hlasov
87
Jozef Kravjar, ĽS-HZDS
2 hlasov
88
Ľuba Kráľová, NEKA
2 hlasov
89
Jozef Kakaščik, NEKA
2 hlasov
90
Bartolomej Kubik, KSS
2 hlasov
91
Ľubomír Vasilišin, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
92
Ján Zelizňak, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
93
Ivan Benko, NEKA
2 hlasov
94
Ján Dobrovič, NEKA
2 hlasov
95
Patrik Tomič, NEKA
2 hlasov
96
Peter Bugár, KSS
2 hlasov
97
Iveta Baranová, NEKA
2 hlasov
98
Ondrej Gubač, NEKA
2 hlasov
99
Paulína Štefaničová, NOVA
2 hlasov
100
Róbert Ľubocký, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
101
Peter Uličný, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
102
Anna Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
103
Richard Drutarovský, NOVA
1 hlasov
104
Jozef Frankovský, NEKA
1 hlasov
105
Mikuláš Žemlička, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
106
Jozef Jakubík, 99%, PaS
1 hlasov
107
František Balog, SRÚS
1 hlasov
108
Štefan Hatok, NEKA
1 hlasov
109
Igor Kreta, KSS
1 hlasov
110
Radomír Kreheľ, NEKA
1 hlasov
111
Zoltán Pišta, NEKA
1 hlasov
112
Juraj Švedlár, NEKA
1 hlasov
113
Zuzana Angelovičová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
114
Milan Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
115
Michal Hlivjak, 99%, PaS
1 hlasov
116
Zlatica Martančíková, SNS
1 hlasov
117
Viliam Sedlák, 99%, PaS
1 hlasov
118
Jana Majorová Garstková, NEKA
1 hlasov
119
Anna Lukáčová, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
120
Pavol Vilček, NOVA
1 hlasov
121
Antónia Semaňáková, NEKA
122
Katarína Petijová, 99%, PaS
123
Michal Neupauer, NEKA
124
Jozef Hreha, NÁŠ KRAJ
125
Miloslav Pavlík, SMK-MKP
126
Ján Jacoš, 99%, PaS
127
Tibor Bažo, SRÚS
128
Ladislav Babuščák, NOVA
129
Anton Klimko, NOVA
130
Andrej Buday, SaS
131
Ľuboslav Krajňák, ÚSVIT
132
Milan Cimerman, Z-SNP
133
Marián Krakovský, KSS
134
Viera Vasiliaková, KSS
135
František Merkovský, 99%, PaS
136
Igor Dužda, 7 STATOČNÝCH
137
Miluša Džupinová, NÁŠ KRAJ

Volebná účasť

26,58
%
2017 1. kolo
16,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,58%
2013 1. kolo 16,83%