Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
28,08%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
27,17%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
13,93%
Martin Kusenda NEKA
8,22%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7,08%
Renáta Kolenčíková NEKA
6,85%
Peter Pukan REPUBLIKA
4,79%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,28%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,91%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,46%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
141 hlasov
2
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
108 hlasov
3
Štefan Štefek, NEKA
88 hlasov
4
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
78 hlasov
5
Peter Košťál, NEKA
75 hlasov
6
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
74 hlasov
7
Šimon Kónya, NEKA
63 hlasov
8
Jozef Dvonč, NEKA
55 hlasov
9
Peter Oremus, NEKA
50 hlasov
10
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
45 hlasov
11
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
44 hlasov
12
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
44 hlasov
13
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
43 hlasov
14
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
41 hlasov
15
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
39 hlasov
16
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
38 hlasov
17
Martin Balko, Progresívne Slovensko
36 hlasov
18
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
36 hlasov
19
Ľubomír Moravčík, NEKA
36 hlasov
20
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
34 hlasov
21
Marta Rácová, NEKA
33 hlasov
22
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
32 hlasov
23
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
32 hlasov
24
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
31 hlasov
25
Peter Andel, Progresívne Slovensko
31 hlasov
26
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
27
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
28
Štefan Korman, NEKA
27 hlasov
29
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
26 hlasov
30
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
25 hlasov
31
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
24 hlasov
32
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
33
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
34
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
24 hlasov
35
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
36
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
37
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
22 hlasov
38
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
21 hlasov
39
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
20 hlasov
40
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
20 hlasov
41
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
42
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
19 hlasov
43
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
44
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
18 hlasov
45
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
18 hlasov
46
Martin Skovajsa, NEKA
18 hlasov
47
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
48
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
17 hlasov
49
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
50
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
17 hlasov
51
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
52
Pavol Mada, NEKA
17 hlasov
53
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
54
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
16 hlasov
55
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
56
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
16 hlasov
57
Peter Pukan, REPUBLIKA
15 hlasov
58
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
15 hlasov
59
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
15 hlasov
60
Lívia Šumichrastová, NEKA
15 hlasov
61
Radoslav Kriváček, NEKA
15 hlasov
62
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
63
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
14 hlasov
64
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
65
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
66
Soňa Ďuríková, NEKA
14 hlasov
67
Ladislav Turba, NEKA
14 hlasov
68
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
14 hlasov
69
Jana Pukanová, REPUBLIKA
13 hlasov
70
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
13 hlasov
71
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
72
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
73
Erik Blaško, NK/NEKA
12 hlasov
74
Martin Bóri, REPUBLIKA
12 hlasov
75
Juraj Švarc, NEKA
12 hlasov
76
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
77
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
78
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
79
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
80
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
10 hlasov
81
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
10 hlasov
82
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
83
Miloš Macho, NK/NEKA
10 hlasov
84
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
10 hlasov
85
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
10 hlasov
86
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
9 hlasov
87
Peter Božík, Hnutie ONÁS
9 hlasov
88
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
9 hlasov
89
Milan Chmelár, NEKA
9 hlasov
90
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
91
Peter Šedovič, NK/NEKA
8 hlasov
92
Oľga Paučová, NK/NEKA
8 hlasov
93
Peter Paučo, NK/NEKA
8 hlasov
94
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
7 hlasov
95
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
96
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
6 hlasov
97
Miroslav Gut, NEKA
6 hlasov
98
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
4 hlasov
99
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
100
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
4 hlasov
101
Dušan Tóth, NEKA
4 hlasov
102
Jarmila Králová, NEKA
4 hlasov
103
Darina Zlatošová, NK/NEKA
3 hlasov
104
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
105
Igor Husár, REPUBLIKA
3 hlasov
106
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
1 hlasov

Volebná účasť

53,89 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,89 %
04.11. 2017 1. kolo 30,61 %
23.11. 2013 2. kolo 16,31 %
09.11. 2013 1. kolo 16,83 %