Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,67%
Rudolf Bauer KDS
23,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
45,95%
Dominika Palaščáková NOVA
30,63%
Rudolf Bauer KDS
15,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,35%
Jaroslav Džunko NEKA
1,35%
Jozef Holečko NEKA
1,35%
Lukáš Sisák KSS
1,35%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,90%
Ivan Kuhn OKS
0,90%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,45%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER - SD
163 hlasov
2
Dominika Palaščáková, NOVA
104 hlasov
3
Vojtech Staňo, SMER - SD
36 hlasov
4
Imrich Kohút, SĽS
35 hlasov
5
Peter Papáč, KSS
31 hlasov
6
Jozef Konkoly, SMER - SD
26 hlasov
7
Ľubomír Šimko, SMER - SD
26 hlasov
8
Radoslav Šimko, SNS
26 hlasov
9
Michal Rečka, SMER - SD
21 hlasov
10
Viktor Dulina, NEKA
19 hlasov
11
Monika Bérešová, SZS
13 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
13
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
14
Ján Marton, NOVA
10 hlasov
15
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
16
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
9 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
19
Ľubica Holováčová, SĽS
8 hlasov
20
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
21
Božena Letková, NEKA
7 hlasov
22
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
23
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
24
Peter Palaščák, SOĽ
6 hlasov
25
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
26
Martin Baltes, SĽS
5 hlasov
27
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
28
Elena Majancsíková, SĽS
5 hlasov
29
Alexander Bimbo, SRÚS
5 hlasov
30
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
31
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
32
Roman Horváth, SRÚS
5 hlasov
33
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
34
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
35
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
36
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
37
Ladislav Bartók, NEKA
4 hlasov
38
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
39
Ján Stanislav, SNS
4 hlasov
40
Róbert Šándor, NEKA
4 hlasov
41
László Iván, SMK-MKP
3 hlasov
42
Róbert Čarny, SNS
3 hlasov
43
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
44
Marián Tóth, SaS
3 hlasov
45
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
46
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
47
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
48
Františka Kočišová, SĽS
2 hlasov
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
50
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
51
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
52
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
53
Ivan Hriczko, NEKA
2 hlasov
54
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
55
Marián Kertész, PD
1 hlasov
56
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
57
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
58
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
59
Jenő Csoltkó, NEKA
60
László Köteles, SMK-MKP
61
Anton Király, SMK-MKP

Volebná účasť

43,05
%
2017 1. kolo
26,73
%
2013 2. kolo
34,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,05%
2013 2. kolo 26,73%
2013 1. kolo 34,77%