vyberte rok
Plešivecokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,12%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
30,41%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
20,61%
Štefan Surmánek ĽSNS
8,78%
Róbert Bačinský NEKA
3,04%
Jarmila Tkáčová SNS
1,35%
Lukáš Sisák KSS
0,68%
Jozef Červenák RIS
0,34%
Jaroslav Džunko NEKA
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,23
%
2017 1. kolo
5,12
%
2013 2. kolo
17,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,23%
2013 2. kolo 5,12%
2013 1. kolo 17,36%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
138 hlasov
2
Beáta Beke, SMK-MKP
88 hlasov
3
Tibor Balázs, MOST - HÍD
85 hlasov
4
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
71 hlasov
5
Attila Anna, NEKA
65 hlasov
6
Juraj Nagy, NEKA
51 hlasov
7
Ferenc Porubán, SMK-MKP
48 hlasov
8
Monika Šeďová, MOST - HÍD
45 hlasov
9
Peter Bollo, MOST - HÍD
44 hlasov
10
Ján Babič, SMER-SD
42 hlasov
11
Michal Terrai, NEKA
35 hlasov
12
Zoltán Várady, SMK-MKP
35 hlasov
13
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
14
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
30 hlasov
15
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
16
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
17
Štefan Bašták, SMER-SD
23 hlasov
18
Matúš Bischof, OKS
23 hlasov
19
Juraj Balázs, NEKA
22 hlasov
20
Monika Repaszká, ŠKV
21 hlasov
21
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
22
Miloš Gallo, ŠANCA
20 hlasov
23
Dušan Pollák, ŠKV
19 hlasov
24
Karol Horník, SMER-SD
17 hlasov
25
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
26
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
28
Róbert Hanuštiak, NEKA
13 hlasov
29
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
30
Karol Kováč, OKS
9 hlasov
31
Viliam Hlaváč, ŠKV
9 hlasov
32
Jaroslav Kočiš, KSS
9 hlasov
33
Ivan Kuhn, OKS
9 hlasov
34
Matej Lada, ŠKV
9 hlasov
35
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
36
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
37
Peter Pamula, SNS
6 hlasov
38
Juraj Bernár, KSS
5 hlasov
39
Mária Bernáthová, KSS
5 hlasov
40
Jozef Červeňák, RIS
4 hlasov
41
Helena Laliková, KSS
2 hlasov