Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
68,89%
Rudolf Bauer KDS
31,11%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,50%
Rudolf Bauer KDS
21,25%
Lukáš Sisák KSS
6,25%
Dominika Palaščáková NOVA
5,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
3,75%
Jozef Holečko NEKA
1,25%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Dvorový, SMER - SD
30 hlasov
2
Juraj Sobek, SMER - SD
28 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
25 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
25 hlasov
5
Marián Kolesár, NEKA
18 hlasov
6
Marek Čižmár, NEKA
18 hlasov
7
Štefan Duč, NEKA
16 hlasov
8
Juliana Pašková, NEKA
15 hlasov
9
Rastislav Petrovič, SMER - SD
15 hlasov
10
Ladislav Bodnár, NEKA
13 hlasov
11
Tichomír Kačo, NEKA
13 hlasov
12
Miroslav Tóth, SMER - SD
12 hlasov
13
František Tomko, NEKA
12 hlasov
14
Juraj Selecký, NEKA
11 hlasov
15
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
16
Gejza Gore, NEKA
11 hlasov
17
Martin Begala, NEKA
11 hlasov
18
Jozef Horváth, SMER - SD
10 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
10 hlasov
20
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
21
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
22
Jaroslav Soták, NEKA
7 hlasov
23
Iveta Kohanová, NEKA
6 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
25
Jaroslav Konečný, NEKA
6 hlasov
26
Ján Tomáš, NEKA
6 hlasov
27
Štefan Tatranský, KSS
5 hlasov
28
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
5 hlasov
29
Zlatica Čeplíková, NEKA
4 hlasov
30
Ľubomír Bulla, NEKA
4 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
4 hlasov
32
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
33
Ladislav Szilágyi, SaS
4 hlasov
34
Ľubomír Princík, NEKA
4 hlasov
35
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
37
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
38
Katarína Mischurová, NEKA
3 hlasov
39
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
41
Igor Balog, SRÚS
2 hlasov
42
Aneta Horváthová, EDS
1 hlasov
43
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
45
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
46
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
47
Vladimír Juroš, MS
1 hlasov
48
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
49
Andrej Kocák, MS
1 hlasov
50
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
51
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
52
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
53
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
54
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
55
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
56
Tibor Jánošík, NOVA
57
Ľudovít Tóth, SĽS
58
Mária Szuperák, SMK-MKP
59
Ladislav Illés, SMK-MKP
60
Pavel Szijjártó, SĽS
61
František Kolbaský, ÚSVIT
62
József Kopasz, SMK-MKP
63
Matúš Hada, KĽS
64
László Farkas, SMK-MKP
65
Michaela Kapustníková, NOVA
66
Csaba Furik, SMK-MKP
67
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

17,87
%
2017 1. kolo
7,18
%
2013 2. kolo
13,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,87%
2013 2. kolo 7,18%
2013 1. kolo 13,57%