vyberte rok
Plavé Vozokanyokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
44,21%
Milan Uhrík ĽSNS
29,47%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
17,89%
Renáta Kolenčíková NEKA
3,16%
Peter Oremus NEKA
3,16%
Iván Farkas SMK
2,11%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

15,15
%
2017 1. kolo
9,57
%
2013 2. kolo
6,68
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,15%
2013 2. kolo 9,57%
2013 1. kolo 6,68%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Éder, NEKA
40 hlasov
2
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
3
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
4
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
5
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
6
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
7
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
17 hlasov
8
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
9
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
10
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
11
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
12
Dezső Pálffy, SMK-MKP
14 hlasov
13
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
14
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
15
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
18
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
20
Ondrej Juhász, NEKA
11 hlasov
21
Igor Gogora, NEKA
10 hlasov
22
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
10 hlasov
23
Michal Ivanický, KSS
9 hlasov
24
Erika Sulinová, NEKA
9 hlasov
25
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
26
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
28
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
29
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
30
Ján Krtík, NEKA
7 hlasov
31
Igor Varga, NEKA
7 hlasov
32
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
33
Zita Cseri, NEKA
6 hlasov
34
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
35
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
5 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
5 hlasov
37
Ján Hamar, KSS
4 hlasov
38
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
39
Ján Kútik, KSS
3 hlasov
40
Ladislav Vörös, KSS
2 hlasov
41
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
1 hlasov
42
Tibor Csenger, SMK-MKP
1 hlasov
43
Pál Zachar, NEKA
1 hlasov
44
Beáta Kiss, SMK-MKP
45
Peter Köpöncei, SMK-MKP
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko