Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
50,28%
Milan Belica NEKA
29,83%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
5,52%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,87%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,76%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
2,21%
Martin Kusenda NEKA
1,66%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
1,66%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,10%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,10%
Renáta Kolenčíková NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
85 hlasov
2
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
48 hlasov
3
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
38 hlasov
4
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
34 hlasov
5
Mária Farkašová, NEKA
33 hlasov
6
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
7
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
26 hlasov
8
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
26 hlasov
9
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
10
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
11
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
20 hlasov
12
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
20 hlasov
13
Ján Krtík, NEKA
20 hlasov
14
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
17 hlasov
15
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
17 hlasov
16
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
17
Peter Benček, NEKA
15 hlasov
18
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
15 hlasov
19
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
15 hlasov
20
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
21
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
14 hlasov
22
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
23
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
24
Mária Kuriačková, NEKA
12 hlasov
25
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
26
Branislav Štefanický, NEKA
12 hlasov
27
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
12 hlasov
28
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
29
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
30
Marek Földesi, NEKA
11 hlasov
31
Dana Ďurišová, NK/NEKA
9 hlasov
32
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
33
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
8 hlasov
34
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
35
Roland Bogár, NEKA
8 hlasov
36
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
37
Tomáš Ižold, NEKA
8 hlasov
38
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
8 hlasov
39
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
40
Ján Janáč, NEKA
7 hlasov
41
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
42
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
43
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
6 hlasov
44
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
45
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
46
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
47
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
48
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
5 hlasov
49
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
5 hlasov
50
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
5 hlasov
51
Jozef Kubovič, NEKA
5 hlasov
52
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
53
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov
54
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
55
Tomáš Krištof, NEKA
4 hlasov
56
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
57
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
58
Peter Drábik, NEKA
4 hlasov
59
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
60
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
61
Roman Salinka, NEKA
3 hlasov
62
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
3 hlasov
63
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
64
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
65
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
2 hlasov
66
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
67
Tibor Moravský, NEKA
2 hlasov
68
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
69
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
70
Peter Marko, NK/NEKA
1 hlasov
71
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
72
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
73
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1 hlasov
74
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
1 hlasov
75
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
76
Ján Proksa, NK/NEKA

Volebná účasť

34,48 %

Historický vývoj

29.10. 2022 34,48 %
04.11. 2017 1. kolo 15,15 %
23.11. 2013 2. kolo 9,57 %
09.11. 2013 1. kolo 6,68 %