Kandidáti na predsedu VÚC

Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
66,43%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
12,06%
Milan Belica NEKA
7,57%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
3,55%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2,36%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,13%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,89%
Martin Kusenda NEKA
1,18%
Peter Pukan REPUBLIKA
1,18%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,95%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Köpöncei, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
374 hlasov
2
Pál Zachar, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
219 hlasov
3
Tibor Csenger, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
213 hlasov
4
Attila Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
120 hlasov
5
Zoltán Fekete, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
113 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
104 hlasov
7
Štefan Gregor, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
97 hlasov
8
Lenka Kluchová, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
93 hlasov
9
Jaroslav Péter, SMER - SD, SNS
53 hlasov
10
Ján Krtík, NEKA
44 hlasov
11
Marek Földesi, NEKA
27 hlasov
12
Alexander Bačík, Hlas - sociálna demokracia,...
25 hlasov
13
Ervín Szalma, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
24 hlasov
14
Martin Bátovský, SMER - SD, SNS
24 hlasov
15
Eva Bielik Hajdamárová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
23 hlasov
16
Peter Benček, NEKA
22 hlasov
17
Igor Éder, Hlas - sociálna demokracia,...
21 hlasov
18
Martina Holečková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
19
Karol Streda, Magyar Fórum - Maďarské fórum
15 hlasov
20
Štefan Baniar, SMER - SD, SNS
15 hlasov
21
Peter Burčo, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
22
Eva Naďová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
13 hlasov
23
Ladislav Éhn, SMER - SD, SNS
13 hlasov
24
Peter Drábik, NEKA
12 hlasov
25
Rastislav Juhár, SMER - SD, SNS
11 hlasov
26
Mária Kuriačková, NEKA
11 hlasov
27
Roland Bogár, NEKA
11 hlasov
28
Renáta Meszároš, Progresívne Slovensko
10 hlasov
29
Edita Horňáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
30
Petra Števková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
31
Peter Žiak, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
8 hlasov
32
Henrieta Slavkovská, Progresívne Slovensko
8 hlasov
33
Tomáš Krištof, NEKA
8 hlasov
34
Ľubomíra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
8 hlasov
35
Martina Jarošová Gašparová, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
36
Dana Ďurišová, NK/NEKA
8 hlasov
37
Mária Farkašová, NEKA
7 hlasov
38
Ján Janáč, NEKA
7 hlasov
39
Antónia Foltánová, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
40
Tomáš Ižold, NEKA
7 hlasov
41
Stanislav Banházi, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
42
Viera Černá, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
43
Štefan Mišák, Hlas - sociálna demokracia,...
7 hlasov
44
Daniela Trňanová, SMER - SD, SNS
7 hlasov
45
Branislav Štefanický, NEKA
7 hlasov
46
Peter Marko, NK/NEKA
6 hlasov
47
Miloš Zaujec, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
48
Zuzana Kotrus Rákociová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
49
Karol Mladý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
50
Matej Haško, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
51
Roman Salinka, NEKA
5 hlasov
52
Július Nagy, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
53
Zdenek Donoval, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
54
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
55
Erik Pastierovič, Progresívne Slovensko
5 hlasov
56
Ľudovít Viglaš, SMER - SD, SNS
5 hlasov
57
Rastislav Kasan, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
58
Lenka Nagyová, REPUBLIKA
4 hlasov
59
Vladimír Kuny, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
4 hlasov
60
Daniela Nagyová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
61
Pavol Novák, SMER - SD, SNS
4 hlasov
62
Oliver Štaudner, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
63
Estera Žigmundová, SRDCE - SNJ - sv
3 hlasov
64
Jozef Kubovič, NEKA
3 hlasov
65
Igor Kúdela, Zmena zdola, DÚ
3 hlasov
66
Ľubomír Lőrincz, SMER - SD, SNS
3 hlasov
67
Alexandra Karaffová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
3 hlasov
68
Danuše Francisciová, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
69
Drahomíra Vrecníková, SRDCE - SNJ - sv
2 hlasov
70
Jozef Franc, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
71
Tibor Taldík, Hlas - sociálna demokracia,...
2 hlasov
72
Pavol Bizík, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
73
Ján Proksa, NK/NEKA
2 hlasov
74
Tibor Turian, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
75
Tibor Moravský, NEKA
1 hlasov
76
Eduard Samlek, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov

Volebná účasť

38,90 %

Historický vývoj

29.10. 2022 38,90 %
04.11. 2017 1. kolo 28,43 %
23.11. 2013 2. kolo 16,27 %
09.11. 2013 1. kolo 32,26 %