vyberte rok
Plášťovceokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
56,06%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
26,68%
Ľászló Hajdu MKDA
4,58%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
3,77%
Milan Uhrík ĽSNS
3,77%
Peter Oremus NEKA
2,96%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,16%
Ján Marko NP

Volebná účasť

28,43
%
2017 1. kolo
16,27
%
2013 2. kolo
32,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,43%
2013 2. kolo 16,27%
2013 1. kolo 32,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Köpöncei, SMK-MKP
340 hlasov
2
Dezső Pálffy, SMK-MKP
260 hlasov
3
Pál Zachar, NEKA
250 hlasov
4
Beáta Kiss, SMK-MKP
202 hlasov
5
Tibor Csenger, SMK-MKP
187 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
168 hlasov
7
Zita Cseri, NEKA
167 hlasov
8
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
41 hlasov
9
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
38 hlasov
10
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
34 hlasov
11
Ján Krtík, NEKA
33 hlasov
12
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
13
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
14
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
15
Igor Éder, NEKA
28 hlasov
16
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
17
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
18
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
19
Ondrej Juhász, NEKA
15 hlasov
20
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
21
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
14 hlasov
22
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
23
Erika Sulinová, NEKA
10 hlasov
24
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
25
Marianna Šedivá, NEKA
9 hlasov
26
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Ján Hamar, KSS
8 hlasov
28
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
29
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Igor Varga, NEKA
6 hlasov
31
Ján Kútik, KSS
6 hlasov
32
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Igor Gogora, NEKA
6 hlasov
34
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
6 hlasov
35
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Michal Ivanický, KSS
5 hlasov
38
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
39
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
42
Ladislav Vörös, KSS
3 hlasov
43
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
44
Miroslav Kamenský, KSS
3 hlasov
45
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko