Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
92,31%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5,13%
Štefan Straka KSS
2,56%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
36 hlasov
2
Dušan Molek, SMER - SD
12 hlasov
3
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
11 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
8 hlasov
5
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
6
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
8
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER - SD
2 hlasov
10
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
11
Jozef Berta, SMER - SD
2 hlasov
12
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
13
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
14
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
15
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
16
Marcela Pčolinská, NOVA
1 hlasov
17
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
18
Paulína Sopková, NaS - ns
1 hlasov
19
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
1 hlasov
20
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
21
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
22
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
23
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
24
Anton Pavúk, NOVA
25
Anton Korba, NEKA
26
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
27
Ján Katriňák, SRK
28
Jozef Karchňák, ÚSVIT
29
Radovan Kapraľ, KOS
30
Miroslav Kaliaš, SRK
31
Alfonz Kaliaš, SRÚS
32
Ján Jevín, SNS
33
Peter Jacko, EDS
34
Ladislav Hromada, NOVA
35
Miroslav Hlavatý, SĽS
36
Miroslav Gešper, NEKA
37
Jozef Džurdženík, SNS
38
Pavol Drobný, SĽS
39
Ján Čižik, 99%, PaS
40
Marek Cerula, SNS
41
Dávid Capik, SNS
42
Rastislav Košalko, KOS
43
Matúš Krajňák, SĽS
44
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45
Miroslava Urbanová, NaS - ns
46
Jozef Tomašik, SNS
47
Pavol Štefanko, EDS
48
Štefan Straka, KSS
49
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
50
Emília Rujaková, SĽS
51
Milan Reich, KOS
52
Ľubomír Pidany, SĽS
53
Monika Palková, Z-SNP
54
Peter Ondko, NEKA
55
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
56
Jozef Mihalčin, SĽS
57
Milan Madura, ĽS-HZDS
58
Ján Macuga, EDS
59
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
60
Mária Kurovská, NaS - ns
61
Marta Baniková, 99%, PaS

Volebná účasť

21,10
%
2017 1. kolo
34,12
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,10%
2013 1. kolo 34,12%