vyberte rok
Pincináokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
30,49%
Ján Lunter NEKA
24,39%
Igor Kašper NEKA
13,41%
Pavel Greksa NEKA
9,76%
Jozef Šimko NEKA
4,88%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
3,66%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,44%
Martin Juhaniak NEKA
2,44%
Alena Piovarčiová NP
2,44%
Milan Urbáni SMS
2,44%
Miroslav Gálik NAS
1,22%
Jozef Sásik SĽSAH
1,22%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,22%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

47,75
%
2017 1. kolo
25,25
%
2013 2. kolo
28,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,75%
2013 2. kolo 25,25%
2013 1. kolo 28,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Péter Csúsz, SMK-MKP
47 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
32 hlasov
3
Pavol Baculík, NEKA
30 hlasov
4
Attila Agócs, MOST - HÍD
30 hlasov
5
Péter György, SMK-MKP
23 hlasov
6
Juraj Pelč, NEKA
18 hlasov
7
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
17 hlasov
8
Rudolf Slivka, SNS
15 hlasov
9
Pavel Greksa, NEKA
13 hlasov
10
László Kerekes, SMK-MKP
10 hlasov
11
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
12
Branislav Hámorník, SMER-SD
9 hlasov
13
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
14
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
16
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
6 hlasov
17
Ján Mičuda, SMER-SD
6 hlasov
18
Lukáš Čavoj, NEKA
5 hlasov
19
Štefan Kertész, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
21
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
5 hlasov
22
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
23
Karol Ferencz, MOST - HÍD
3 hlasov
24
Jana Haláková, SMER-SD
3 hlasov
25
Ján Svoreň, KSS
3 hlasov
26
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
27
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
28
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
29
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
30
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
31
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
32
Zoltán Balog, NEKA
2 hlasov
33
István Mázik, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
34
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
35
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Milan Alberti, NEKA
1 hlasov
37
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Denisa Nincová, NEKA
1 hlasov
39
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
40
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
41
Tibor Tóth, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
43
Július Čipčala, SRK
44
Lucia Kašiarová, KSS