Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
50,00%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
50,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
46,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
33,33%
Karol Konárik SNS
13,33%
Pavel Chovanec ÚSVIT
6,67%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
Ondrej Binder NEKA
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jaroslav Sekerka KSS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Kamil Danko, KDH, SMER - SD
14 hlasov
2
Pavel Greksa, 99%
12 hlasov
3
Rudolf Slivka, ND
11 hlasov
4
Milan Spodniak, HZD, ĽS-HZDS
10 hlasov
5
Ján Tomáš, NEKA
9 hlasov
6
Juraj Pelč, NEKA
8 hlasov
7
Ján Mičuda, KDH, SMER - SD
7 hlasov
8
Alena Rezková, NEKA
6 hlasov
9
Ján Karman, KSS
5 hlasov
10
Zaher Mahmoud, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
11
Branislav Hámorník, KDH, SMER - SD
4 hlasov
12
Péter Csúsz, SMK-MKP
4 hlasov
13
Igor Sivok, PD
4 hlasov
14
Karol Márkuš, PD
4 hlasov
15
Milan Ďurák, SNS
3 hlasov
16
Ľubomír Činčura, NEKA
3 hlasov
17
Ján Poničan, SNS
3 hlasov
18
Vladimír Rehánek, KDH, SMER - SD
3 hlasov
19
Martin Olšiak, SNS
3 hlasov
20
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
21
Ondrej Drugda, SĽS
2 hlasov
22
Radoslav Čičmanec, ASV
2 hlasov
23
Vladimír Cirbus, NEKA
2 hlasov
24
Marcel Hudec, PD
2 hlasov
25
Katarína Sabová, PD
2 hlasov
26
Mária Salajová, KSS
2 hlasov
27
Monika Albertiová, 99%
2 hlasov
28
Ján Kašiar, KSS
2 hlasov
29
Radovan Konečný, MOST - HÍD
2 hlasov
30
Peter Pánik, SĽS
1 hlasov
31
Marian Bozó, SMS
1 hlasov
32
Miroslav Morháč, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
33
Ján Krahulec, KSS
1 hlasov
34
Pavol Baculík, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
35
Ján Havran, NEKA
1 hlasov
36
Róbert Eibner, MOST - HÍD
1 hlasov
37
Vladimír Černák, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
38
Miroslav Cimra, KSS
39
František Návarka, SMS
40
Karol Laco, SNS
41
Vojtech Botoš, SRK
42
Ivan Pokrívka, SĽS
43
František Kelemen, SĽS
44
Marcel Šály, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Svetozár Gavora, OKS
46
Michal Novodomský, SMS
47
Péter György, SMK-MKP
48
Attila Agócs, NEKA
49
Juraj Schwarz, KDH, SMER - SD
50
Štefan Kertész, MOST - HÍD
51
Jaroslav Ubert, NEKA
52
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP

Volebná účasť

42,92
%
2017 1. kolo
31,06
%
2013 2. kolo
16,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,92%
2013 2. kolo 31,06%
2013 1. kolo 16,50%