vyberte rok
Petrovce nad Laborcomokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
39,86%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
39,86%
Oliver Petrík JĽSS
10,14%
Jozef Červenák RIS
2,90%
Jaroslav Džunko NEKA
2,17%
Róbert Bačinský NEKA
1,45%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,45%
Jarmila Tkáčová SNS
1,45%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
0,72%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,79
%
2017 1. kolo
11,52
%
2013 2. kolo
23,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,79%
2013 2. kolo 11,52%
2013 1. kolo 23,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viliam Zahorčák, SMER-SD
42 hlasov
2
Jana Cibereová, SMER-SD
41 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
40 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
37 hlasov
5
František Farkaš, SMER-SD
29 hlasov
6
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
7
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
8
Pavol Kuchta, SMER-SD
27 hlasov
9
Jozef Bobík, NEKA
26 hlasov
10
Jozef Sokologorský, SMER-SD
24 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
23 hlasov
12
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
13
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
21 hlasov
14
Timea Sotáková, SMER-SD
20 hlasov
15
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
16
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
17
Michal Stričík, ŠKV
16 hlasov
18
Emil Čurma, SNS
16 hlasov
19
Ľudovít Adam, NEKA
16 hlasov
20
Peter Badida, VZDOR
14 hlasov
21
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
23
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
24
Stanislav Gaľa, ŠKV
9 hlasov
25
Dušan Goda, NEKA
9 hlasov
26
Erik Sibal, NEKA
8 hlasov
27
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
28
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
8 hlasov
29
Peter Malík, SNS
8 hlasov
30
Bohuš Jakuboc, ŠKV
7 hlasov
31
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
32
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
33
Peter Borza, SNS
6 hlasov
34
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
36
Branislav Sijka, NEKA
6 hlasov
37
Peter Sabol, SNS
5 hlasov
38
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Marián Nistor, ŠKV
5 hlasov
40
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
42
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
43
Ildikó Vargová, ŠKV
4 hlasov
44
Karol Pavelka, SNS
4 hlasov
45
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
46
Miroslav Šimko, SNS
4 hlasov
47
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
48
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
49
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
50
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
52
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
53
Mária Vargová, MOST - HÍD
2 hlasov
54
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
55
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
56
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
57
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
58
Radoslav Smutný, SP
2 hlasov
59
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
60
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
61
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
62
Peter Horňák, DS
2 hlasov
63
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
64
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
65
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
66
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
67
Jozef Onda, NAJ
68
Marek Misár, NAJ
69
Mikuláš Kiš, NAJ
70
Jozef Jambor, NAJ
71
Peter Jakab, MOST - HÍD
72
Viliam Brandis, NAJ
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Lukáš Pažinka, NEKA