Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
61,18%
Rudolf Bauer KDS
38,82%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
57,76%
Rudolf Bauer KDS
18,01%
Dominika Palaščáková NOVA
6,21%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,35%
Jozef Holečko NEKA
4,35%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,11%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,86%
Jaroslav Džunko NEKA
1,86%
Lukáš Sisák KSS
1,24%
Ivan Kuhn OKS
1,24%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Oliver Petrík, NEKA
68 hlasov
2
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
56 hlasov
4
Emil Ďurovčík, SMER - SD
56 hlasov
5
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
48 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
38 hlasov
8
Jozef Makohus, SMER - SD
38 hlasov
9
Ján Mihalečko, SMER - SD
38 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER - SD
37 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
36 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
31 hlasov
13
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
30 hlasov
14
Milan Potocký, NEKA
19 hlasov
15
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
18 hlasov
16
Milan Kaplan, NOVA
18 hlasov
17
Valéria Eľková, NEKA
16 hlasov
18
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
15 hlasov
19
Martin Stripai, SMS
15 hlasov
20
Branislav Sijka, NEKA
15 hlasov
21
Juraj Jevin, SaS
13 hlasov
22
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
23
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
24
Stanislav Gaľa, SNS
10 hlasov
25
Jaroslav Vaľo, SNS
10 hlasov
26
Jozef Jusko, ÚSVIT
9 hlasov
27
Pavol Valko, SMS
9 hlasov
28
Martin Magura, SMS
9 hlasov
29
Rastislav Olexa, NEKA
9 hlasov
30
Andrea Sisák, NEKA
7 hlasov
31
Ján Potocký, SMS
7 hlasov
32
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
33
Jaroslav Ferenc, KĽS
6 hlasov
34
Slavomír Žužo, MS
6 hlasov
35
Ján Mičuda, NEKA
6 hlasov
36
Dagmara Balogová, KSS
5 hlasov
37
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
38
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
39
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
40
Jaroslava Špaková, DS
4 hlasov
41
Mária Uchnárová, SMS
4 hlasov
42
Vladimíra Fortunová, KSS
3 hlasov
43
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
44
Gábor Mihók, SMK-MKP
3 hlasov
45
Imrich Balog, KĽS
3 hlasov
46
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
47
Attila Barkó, SMK-MKP
2 hlasov
48
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
49
Tomáš Bubelíny, NOVA
2 hlasov
50
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
51
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
52
Matúš Nameš, SNS
2 hlasov
53
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
54
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
55
Slavomír Kešeľ, SRÚS

Volebná účasť

19,79
%
2017 1. kolo
11,52
%
2013 2. kolo
23,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,79%
2013 2. kolo 11,52%
2013 1. kolo 23,26%