Kandidáti na predsedu VÚC

Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
39,15%
Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
22,17%
Milan Mazurek REPUBLIKA
19,81%
Patrícia Reváková NK/NEKA
6,13%
Ján Bync NEKA
5,19%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
2,83%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,36%
Michal Biganič NEKA
0,94%
Filip Kuffa ŽIVOT
0,94%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
0,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
91 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
86 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
71 hlasov
4
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
5
Jozef Baran, NEKA
49 hlasov
6
Peter Kocák, NEKA
49 hlasov
7
Stanislav Duda, NEKA
45 hlasov
8
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
31 hlasov
9
Marek Cerula, NEKA
23 hlasov
10
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
21 hlasov
11
Michal Jenčo, NEKA
20 hlasov
12
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
20 hlasov
13
Ján Fenčák, NEKA
19 hlasov
14
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
19 hlasov
15
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
17 hlasov
16
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
16 hlasov
17
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
16 hlasov
18
Štefan Kolesár, NEKA
16 hlasov
19
Helena Kosťová, ÚSVIT
15 hlasov
20
Stanislav Obický, NEKA
15 hlasov
21
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
15 hlasov
22
Jana Kočišová, REPUBLIKA
15 hlasov
23
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
14 hlasov
24
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
12 hlasov
25
Andrej Krišanda, SNS
12 hlasov
26
Alfonz Kobielský, NEKA
11 hlasov
27
Cyril Melničák, REPUBLIKA
11 hlasov
28
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
29
Ján Hajduch, NEKA
11 hlasov
30
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
9 hlasov
31
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
8 hlasov
33
Ján Tancoš, NEKA
8 hlasov
34
Lukáš Horváth, NEKA
7 hlasov
35
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
7 hlasov
36
Miroslav Gešper, ŽIVOT
7 hlasov
37
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
7 hlasov
38
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
39
Marián Smolák, NEKA
5 hlasov
40
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
5 hlasov
41
Roman Lazúr, NEKA
5 hlasov
42
Peter Soták, DOMOV-NS
4 hlasov
43
Ján Obšinč, SNS
1 hlasov

Volebná účasť

75,27 %

Historický vývoj

29.10. 2022 75,27 %
04.11. 2017 1. kolo 20,32 %
09.11. 2013 1. kolo 15,40 %