Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
54,90%
Štefan Straka KSS
31,37%
Anton Korba NEKA
13,73%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
Dorota Bujňáková NP
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, SMER - SD
29 hlasov
2
Štefan Straka, KSS
25 hlasov
3
Jozef Berta, SMER - SD
24 hlasov
4
Juraj Kuročka, SMER - SD
20 hlasov
5
Ľubomír Lukič, SMER - SD
18 hlasov
6
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
7
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
12 hlasov
8
Anton Korba, NEKA
10 hlasov
9
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
10
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
5 hlasov
11
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
12
Milan Madura, ĽS-HZDS
4 hlasov
13
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
14
Ľubomír Pidany, SĽS
4 hlasov
15
Dušan Molek, SMER - SD
4 hlasov
16
Ján Šimko, NaS - ns
3 hlasov
17
Dušan Haľko, SNS
3 hlasov
18
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
19
Marek Cerula, SNS
3 hlasov
20
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
21
Alfonz Kaliaš, SRÚS
2 hlasov
22
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
23
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
24
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
25
Miroslav Gešper, NEKA
2 hlasov
26
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
27
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
28
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
2 hlasov
29
Jozef Tomašik, SNS
2 hlasov
30
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
31
Ján Macuga, EDS
1 hlasov
32
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
33
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
35
Rastislav Košalko, KOS
1 hlasov
36
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Jozef Karchňák, ÚSVIT
1 hlasov
38
Miroslav Kaliaš, SRK
1 hlasov
39
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
40
Marcela Pčolinská, NOVA
1 hlasov
41
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
42
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
43
Helena Vancáková, 99%, PaS
1 hlasov
44
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
45
Pavol Drobný, SĽS
46
Jozef Džurdženík, SNS
47
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
48
Marta Baniková, 99%, PaS
49
Ján Jevín, SNS
50
Gabriel Vilcega, NaS - ns
51
Pavol Štefanko, EDS
52
Paulína Sopková, NaS - ns
53
Emília Rujaková, SĽS
54
Milan Reich, KOS
55
Ján Popaďak, 99%, PaS
56
Monika Palková, Z-SNP
57
Eva Lenková, NaS - ns
58
Miroslav Hlavatý, SĽS
59
Matúš Krajňák, SĽS
60
Miroslava Urbanová, NaS - ns
61
Radovan Kapraľ, KOS

Volebná účasť

20,32
%
2017 1. kolo
15,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,32%
2013 1. kolo 15,40%