vyberte rok
Petrovceokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
31,11%
Marian Kotleba ĽSNS
21,11%
Martin Juhaniak NEKA
16,67%
Jozef Šimko NEKA
12,22%
Igor Kašper NEKA
10,00%
Milan Urbáni SMS
2,22%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2,22%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,11%
Miroslav Gálik NAS
1,11%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,11%
Jozef Sásik SĽSAH
1,11%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

48,95
%
2017 1. kolo
7,31
%
2013 2. kolo
34,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,95%
2013 2. kolo 7,31%
2013 1. kolo 34,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
70 hlasov
2
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
57 hlasov
3
Ladislav Lang, MOST - HÍD
56 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
39 hlasov
5
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
37 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
26 hlasov
7
Gejza Mede, NEKA
19 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
17 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
17 hlasov
10
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
11
Dušan Hlinka, SMER-SD
5 hlasov
12
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
5 hlasov
13
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
14
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
15
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
3 hlasov
16
Alena Pivovarčiová, NP
2 hlasov
17
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
18
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
19
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
20
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
23
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
24
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
25
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
26
Vojtech Kökény, SRK
2 hlasov
27
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
28
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
29
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
32
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
33
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
34
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
35
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
36
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
37
Miroslava Vargová, NEKA
38
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
39
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
40
Miroslava Grendelová, KSS
41
Aneta Vargicová, SNS
42
Martin Pliešovský, SNS
43
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
44
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Ivan Hazucha, SMER-SD
47
Ján Lichanec, NEKA
48
Roman Lebeda, NEKA
49
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko