Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
66,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
50,98%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
25,49%
Ondrej Binder NEKA
3,92%
Ladislav Fízik ASV
3,92%
Andrea Jenčíková NP
3,92%
Jaroslav Sekerka KSS
3,92%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
1,96%
Karol Konárik SNS
1,96%
Emil Samko KĽS
1,96%
Pavel Chovanec ÚSVIT
1,96%
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
60 hlasov
2
Ladislav Lang, MOST - HÍD
43 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
38 hlasov
4
Zoltán Bán, SMK-MKP
34 hlasov
5
Silvia Vargová, MOST - HÍD
33 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
31 hlasov
7
František Auxt, SMK-MKP
31 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
4 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
10
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
11
Csaba Horváth, NEKA
3 hlasov
12
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
13
Vojtech Szajkó, NEKA
2 hlasov
14
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
15
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
16
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
17
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
2 hlasov
18
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
19
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
1 hlasov
20
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
21
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
22
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
23
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
1 hlasov
24
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
25
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
26
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
27
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
28
Ján Hiraj, NP
29
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
30
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
31
Tibor Lukáčka, ASV
32
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
33
Anna Kekeňáková, KSS
34
Katarína Horváth, KĽS
35
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
36
Romana Antalová, ÚSVIT
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
38
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
39
Samuel Zubo, KSS
40
Peter Vraniak, ÚSVIT
41
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
42
Jana Uhrinová, SNS
43
Jaroslav Suja, NEKA
44
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
45
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
46
Renáta Puhlová, PD
47
Ján Antal, ÚSVIT

Volebná účasť

48,95
%
2017 1. kolo
7,31
%
2013 2. kolo
34,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,95%
2013 2. kolo 7,31%
2013 1. kolo 34,14%