Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
53,13%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,50%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
9,38%
Peter Palko KSS
9,38%
Marián Herdel NEKA
9,38%
Ľubomír Žabár NEKA
6,25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Tunega, NEKA
27 hlasov
2
Ľubomír Žabár, NEKA
8 hlasov
3
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
7 hlasov
4
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
5
Milan Kebísek, NEKA
6 hlasov
6
Martin Adamec, NEKA
6 hlasov
7
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
6 hlasov
8
Miloslav Baco, NEKA
5 hlasov
9
Martina Kebísková, NEKA
5 hlasov
10
Daniel Beníček, SMER - SD
5 hlasov
11
Marta Blahová, ĽS-HZDS
5 hlasov
12
Marta Šajbidorová, NEKA
5 hlasov
13
Tomáš Vaňo, NEKA
4 hlasov
14
Miroslav Kopčan, NEKA
4 hlasov
15
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
3 hlasov
16
Peter Brázda, SNS
3 hlasov
17
Milan Berec, SMER - SD
3 hlasov
18
Martina Beňovičová, NEKA
3 hlasov
19
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
20
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
3 hlasov
21
Juraj Kotleba, SNS
3 hlasov
22
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
23
Juraj Ondračka, SMER - SD
2 hlasov
24
Patrik Burian, NEKA
2 hlasov
25
Milan Blaško, SNS
2 hlasov
26
Vladimír Mojto, NEKA
2 hlasov
27
Tibor Jankovský, SMER - SD
2 hlasov
28
Peter Palko, KSS
2 hlasov
29
Stanislav Pastva, SMER - SD
2 hlasov
30
Anton Beták, NEKA
2 hlasov
31
Michal Križan, NEKA
2 hlasov
32
Eduard Hartmann, SNS
2 hlasov
33
Ľubomír Dvorský, NEKA
2 hlasov
34
Miroslav Hlinka, SMER - SD
2 hlasov
35
Ján Hradský, NEKA
2 hlasov
36
Dušan Štrauss, NaS - ns
2 hlasov
37
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
38
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasov
39
Lenka Ďurechová, KSS
1 hlasov
40
Janka Fabová, Paliho Kapurková
1 hlasov
41
Jozef Hrdlička, KSS
1 hlasov
42
Danica Birošová, NEKA
1 hlasov
43
Tomáš Bečár, NEKA
1 hlasov
44
Peter Hudec, KSS
1 hlasov
45
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
46
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
47
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
1 hlasov
48
Leo Kužela, NEKA
1 hlasov
49
Iveta Kováčiková, SMER - SD
1 hlasov
50
Emil Košút, SMER - SD
1 hlasov
51
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
52
Lucia Štefancová, NEKA
1 hlasov
53
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
1 hlasov
54
Jaroslav Jambor, NEKA
1 hlasov
55
Alojz Švajda, NEKA
1 hlasov
56
Juraj Štepnička, SNS
1 hlasov
57
Jaroslav Ridoško, SNS
1 hlasov
58
Iveta Šipošová, KSS
59
Jaroslav Šmíd, NEKA
60
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
61
Ľubomír Štefánik, NEKA
62
Miroslav Zámečník, KSS
63
Eva Červeňanová, NEKA
64
Peter Hlucháň, NEKA
65
Ján Kanaba, NEKA
66
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
67
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
68
Martin Dohál, NEKA
69
Martin Chlapík, SNS
70
Valika Meravá, KSS

Volebná účasť

31,48
%
2017 1. kolo
21,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,48%
2013 1. kolo 21,93%