vyberte rok
Petrikovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
58,06%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
19,35%
Róbert Bačinský NEKA
8,06%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,23%
Oliver Petrík JĽSS
3,23%
Lukáš Sisák KSS
3,23%
Jozef Bobík NEKA
1,61%
Vladislav Stanko NEKA
1,61%
Jarmila Tkáčová SNS
1,61%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

43,97
%
2017 1. kolo
16,44
%
2013 2. kolo
14,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,97%
2013 2. kolo 16,44%
2013 1. kolo 14,47%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
43 hlasov
2
Jana Cibereová, SMER-SD
29 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
23 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
17 hlasov
5
Ján Mihalečko, SMER-SD
17 hlasov
6
Timea Sotáková, SMER-SD
16 hlasov
7
Bohuš Jakuboc, ŠKV
15 hlasov
8
Mária Bálintová, MOST - HÍD
12 hlasov
9
Jaroslav Vaľo, SNS
12 hlasov
10
Ľudovít Adam, NEKA
10 hlasov
11
Viliam Zahorčák, SMER-SD
8 hlasov
12
Lukáš Pažinka, NEKA
7 hlasov
13
Jozef Bobík, NEKA
6 hlasov
14
Pavol Kuchta, SMER-SD
6 hlasov
15
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
16
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
17
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
18
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
19
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
20
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
21
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Tibor Varga, SMK-MKP
3 hlasov
23
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
24
Oskar Szabo, SZS
3 hlasov
25
Marián Markovič, ŠKV
3 hlasov
26
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
27
Jozef Sokologorský, SMER-SD
3 hlasov
28
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
31
Dušan Goda, NEKA
3 hlasov
32
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
34
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
35
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
37
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Emil Čurma, SNS
2 hlasov
39
Viliam Brandis, NAJ
2 hlasov
40
Peter Horňák, DS
2 hlasov
41
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
42
Peter Borza, SNS
2 hlasov
43
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
44
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
45
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
46
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
47
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
48
Peter Sabol, SNS
1 hlasov
49
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
50
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
53
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
54
Milan Barančík, ÚSVIT
55
Matej Šarocký, ŠANCA
56
Marek Švingál, ŠKV
57
Peter Badida, VZDOR
58
Ildikó Vargová, ŠKV
59
Ján Viselka, NEKA
60
Radoslav Smutný, SP
61
Branislav Sijka, NEKA
62
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
63
Peter Malík, SNS
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
65
Marek Misár, NAJ
66
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
68
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
69
Jozef Jambor, NAJ
70
Peter Jakab, MOST - HÍD
71
Jozef Onda, NAJ
72
Karol Pavelka, SNS
73
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...