Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
66,67%
Rudolf Bauer KDS
33,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
50,00%
Rudolf Bauer KDS
35,00%
Dominika Palaščáková NOVA
5,00%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
5,00%
Jaroslav Džunko NEKA
5,00%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Jozef Holečko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
2
Viliam Zahorčák, SMER - SD
9 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER - SD
7 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
6 hlasov
5
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
5 hlasov
7
Ľubica Rošková, SMER - SD
5 hlasov
8
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
9
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
10
Miroslav Surmánek, NOVA
3 hlasov
11
Martin Stripai, SMS
3 hlasov
12
Gábor Mihók, SMK-MKP
3 hlasov
13
Jozef Makohus, SMER - SD
3 hlasov
14
Rastislav Olexa, NEKA
2 hlasov
15
Jana Cibereová, SMER - SD
2 hlasov
16
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
17
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
18
Oliver Petrík, NEKA
2 hlasov
19
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
20
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
21
Milan Kaplan, NOVA
1 hlasov
22
Vladimíra Fortunová, KSS
1 hlasov
23
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
24
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
25
Attila Barkó, SMK-MKP
1 hlasov
26
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
27
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
28
Mária Uchnárová, SMS
29
Matúš Nameš, SNS
30
Ján Mičuda, NEKA
31
Martin Magura, SMS
32
Slavomír Kešeľ, SRÚS
33
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
34
Stanislav Gaľa, SNS
35
Jaroslav Ferenc, KĽS
36
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
37
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
38
Tomáš Bubelíny, NOVA
39
Juraj Brecko, KSS
40
Ján Bednár, NOVA
41
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42
Ján Potocký, SMS
43
Imrich Balog, KĽS
44
Slavomír Žužo, MS
45
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46
Tibor Varga, SMK-MKP
47
Pavol Valko, SMS
48
Rastislav Tomaš, KSS
49
Jaroslav Tokár, SRÚS
50
Gabriel Timko, SMS
51
Jaroslava Špaková, DS
52
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
53
Andrea Sisák, NEKA
54
Milan Potocký, NEKA
55
Dagmara Balogová, KSS

Volebná účasť

43,97
%
2017 1. kolo
16,44
%
2013 2. kolo
14,47
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,97%
2013 2. kolo 16,44%
2013 1. kolo 14,47%