Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
47,83%
Milan Mazurek REPUBLIKA
26,09%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
10,87%
Patrícia Reváková NK/NEKA
4,35%
Michal Biganič NEKA
2,17%
Ján Bync NEKA
2,17%
Filip Kuffa ŽIVOT
2,17%
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv
2,17%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,17%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
24 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
14 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
9 hlasov
4
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
9 hlasov
5
Jana Kočišová, REPUBLIKA
8 hlasov
6
Marek Cerula, NEKA
8 hlasov
7
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
8
Samuel Bruss, NEKA
6 hlasov
9
Stanislav Duda, NEKA
5 hlasov
10
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
5 hlasov
11
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
12
Peter Kocák, NEKA
5 hlasov
13
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
14
Michal Jenčo, NEKA
4 hlasov
15
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
16
Alfonz Kobielský, NEKA
4 hlasov
17
Stanislav Obický, NEKA
4 hlasov
18
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
19
Marián Smolák, NEKA
4 hlasov
20
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
4 hlasov
21
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
3 hlasov
22
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
3 hlasov
23
Ján Fenčák, NEKA
2 hlasov
24
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
25
Ján Hajduch, NEKA
2 hlasov
26
Roman Lazúr, NEKA
2 hlasov
27
Helena Kosťová, ÚSVIT
2 hlasov
28
Andrej Krišanda, SNS
1 hlasov
29
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
30
Miroslav Gešper, ŽIVOT
1 hlasov
31
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
1 hlasov
32
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
1 hlasov
33
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Štefan Kolesár, NEKA
1 hlasov
35
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
1 hlasov
36
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
37
Lukáš Horváth, NEKA
38
Cyril Melničák, REPUBLIKA
39
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
40
Ján Tancoš, NEKA
41
Ján Obšinč, SNS
42
Peter Soták, DOMOV-NS
43
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA

Volebná účasť

66,35 %

Historický vývoj

29.10. 2022 66,35 %
04.11. 2017 1. kolo 28,44 %
09.11. 2013 1. kolo 31,35 %