Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
35,29%
Štefan Straka KSS
35,29%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
20,59%
Dorota Bujňáková NP
5,88%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,94%
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Straka, KSS
16 hlasov
2
Jozef Berta, SMER - SD
13 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
11 hlasov
4
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
10 hlasov
5
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
9 hlasov
6
Dušan Molek, SMER - SD
7 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
8
Ján Ragan, SMER - SD
6 hlasov
9
Dušan Haľko, SNS
5 hlasov
10
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
5 hlasov
11
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
12
Marek Cerula, SNS
4 hlasov
13
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
14
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
15
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
16
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
17
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
18
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
19
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
20
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
21
Peter Ondko, NEKA
1 hlasov
22
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
23
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
24
Ľubomír Lukič, SMER - SD
1 hlasov
25
Peter Jacko, EDS
1 hlasov
26
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
27
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
28
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
29
Marta Baniková, 99%, PaS
30
Dávid Capik, SNS
31
Ján Čižik, 99%, PaS
32
Pavol Drobný, SĽS
33
Jozef Džurdženík, SNS
34
Jozef Mihalčin, SĽS
35
Monika Palková, Z-SNP
36
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
37
Marcela Pčolinská, NOVA
38
Gabriel Vilcega, NaS - ns
39
Helena Vancáková, 99%, PaS
40
Ján Popaďak, 99%, PaS
41
Jozef Tomašik, SNS
42
Pavol Štefanko, EDS
43
Ján Šimko, NaS - ns
44
Paulína Sopková, NaS - ns
45
Milan Reich, KOS
46
Ján Macuga, EDS
47
Eva Lenková, NaS - ns
48
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
49
Ladislav Hromada, NOVA
50
Ján Jevín, SNS
51
Alfonz Kaliaš, SRÚS
52
Miroslav Kaliaš, SRK
53
Radovan Kapraľ, KOS
54
Jozef Karchňák, ÚSVIT
55
Ján Katriňák, SRK
56
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
57
Rastislav Košalko, KOS
58
Matúš Krajňák, SĽS
59
Miroslava Urbanová, NaS - ns
60
Mária Kurovská, NaS - ns
61
Emília Rujaková, SĽS

Volebná účasť

28,44
%
2017 1. kolo
31,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,44%
2013 1. kolo 31,35%