Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
58,70%
Rudolf Bauer KDS
41,30%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
52,17%
Rudolf Bauer KDS
31,40%
Dominika Palaščáková NOVA
2,90%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,90%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,90%
Jaroslav Džunko NEKA
2,90%
Jozef Holečko NEKA
2,42%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,93%
Lukáš Sisák KSS
0,48%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Konkoly, SMER - SD
116 hlasov
2
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
102 hlasov
3
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
79 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
59 hlasov
5
László Köteles, SMK-MKP
54 hlasov
6
László Iván, SMK-MKP
51 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
41 hlasov
8
Jozef Holečko, NEKA
36 hlasov
9
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
10
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
11
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
12
Jenő Csoltkó, NEKA
27 hlasov
13
Vladimír Popovič, SMS
27 hlasov
14
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
16
Monika Bérešová, SZS
15 hlasov
17
Miroslav Bačenko, NEKA
14 hlasov
18
Ladislav Bartók, NEKA
14 hlasov
19
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
20
Michal Rečka, SMER - SD
13 hlasov
21
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
22
Dominika Palaščáková, NOVA
10 hlasov
23
Vojtech Staňo, SMER - SD
10 hlasov
24
František Petro, SMER - SD
8 hlasov
25
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
26
Ján Bačo, SĽS
8 hlasov
27
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
8 hlasov
28
Viktor Dulina, NEKA
7 hlasov
29
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
30
Marián Kertész, PD
7 hlasov
31
Marián Tóth, SaS
7 hlasov
32
Ján Marton, NOVA
7 hlasov
33
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
34
Viliam Bačo, NEKA
6 hlasov
35
Anton Medvec, NEKA
6 hlasov
36
Božena Letková, NEKA
6 hlasov
37
Imrich Kohút, SĽS
5 hlasov
38
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
39
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
40
Július Grulyo, NEKA
5 hlasov
41
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
42
Ján Mikloš, KSS
4 hlasov
43
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
44
Ján Kokarda, NEKA
4 hlasov
45
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
46
Karol Dzugas, NEKA
4 hlasov
47
Ľubica Holováčová, SĽS
4 hlasov
48
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
49
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
50
Ladislav Vojtko, KSS
3 hlasov
51
Peter Papáč, KSS
3 hlasov
52
Ján Stanislav, SNS
3 hlasov
53
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
54
Jozef Tischler, SĽS
2 hlasov
55
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
56
Elena Majancsíková, SĽS
2 hlasov
57
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
58
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
59
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
60
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
61
Peter Palaščák, SOĽ

Volebná účasť

11,09 %

Historický vývoj

18,00 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 20,91 %
23.11. 2013 2. kolo 11,09 %
09.11. 2013 1. kolo 18,00 %