Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
95,00%
Rudolf Bauer KDS
5,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,43%
Rudolf Bauer KDS
15,13%
Jozef Holečko NEKA
6,72%
Dominika Palaščáková NOVA
1,68%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,68%
Lukáš Sisák KSS
1,68%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
0,84%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,84%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Holečko, NEKA
117 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
83 hlasov
3
László Iván, SMK-MKP
82 hlasov
4
László Köteles, SMK-MKP
77 hlasov
5
Anton Király, SMK-MKP
72 hlasov
6
Jenő Csoltkó, NEKA
54 hlasov
7
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
34 hlasov
8
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
30 hlasov
9
Ladislav Bartók, NEKA
13 hlasov
10
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
11
Július Grulyo, NEKA
6 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
13
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
14
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
15
Jozef Konkoly, SMER - SD
5 hlasov
16
Františka Kočišová, SĽS
4 hlasov
17
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
18
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
19
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
20
Monika Bérešová, SZS
3 hlasov
21
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
22
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
23
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
24
Miloš Barcal, NEKA
1 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
1 hlasov
26
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
27
Karol Dzugas, NEKA
1 hlasov
28
Vojtech Staňo, SMER - SD
1 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
30
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
1 hlasov
32
Radoslav Šimko, SNS
1 hlasov
33
Ľubomír Šimko, SMER - SD
1 hlasov
34
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
35
František Petro, SMER - SD
1 hlasov
36
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
38
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
39
Michal Rečka, SMER - SD
1 hlasov
40
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
41
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
42
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
43
Marián Kertész, PD
1 hlasov
44
Jozef Tischler, SĽS
45
Róbert Šándor, NEKA
46
Peter Papáč, KSS
47
Dominika Palaščáková, NOVA
48
Peter Palaščák, SOĽ
49
Ján Mikloš, KSS
50
Anton Medvec, NEKA
51
Elena Majancsíková, SĽS
52
Monika Vargová, SNS
53
Ján Kokarda, NEKA
54
Slavomír Horváth, SNS
55
Viliam Bačo, NEKA
56
Alexander Bimbo, SRÚS
57
Viktor Dulina, NEKA
58
Ľubica Holováčová, SĽS
59
Ivan Hriczko, NEKA
60
Imrich Kohút, SĽS
61
Božena Letková, NEKA

Volebná účasť

32,72
%
2017 1. kolo
17,59
%
2013 2. kolo
37,24
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,72%
2013 2. kolo 17,59%
2013 1. kolo 37,24%