vyberte rok
Pavlovce nad Uhomokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,59%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14,62%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
9,88%
Jozef Červenák RIS
7,11%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,74%
Jozef Bobík NEKA
4,35%
Jarmila Tkáčová SNS
3,56%
Oliver Petrík JĽSS
1,58%
Lukáš Sisák KSS
1,58%
Róbert Bačinský NEKA
1,19%
Vladislav Stanko NEKA
0,79%
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

8,25
%
2017 1. kolo
4,48
%
2013 2. kolo
7,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 8,25%
2013 2. kolo 4,48%
2013 1. kolo 7,73%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER-SD
80 hlasov
2
František Farkaš, SMER-SD
67 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
62 hlasov
4
Jana Cibereová, SMER-SD
49 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
49 hlasov
6
Pavol Kuchta, SMER-SD
49 hlasov
7
Branislav Sijka, NEKA
34 hlasov
8
Michal Stričík, ŠKV
33 hlasov
9
Jaroslav Vaľo, SNS
32 hlasov
10
Stanislav Gaľa, ŠKV
29 hlasov
11
Jozef Sokologorský, SMER-SD
28 hlasov
12
Valéria Eľková, NEKA
27 hlasov
13
Marián Markovič, ŠKV
22 hlasov
14
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Timea Sotáková, SMER-SD
20 hlasov
16
Emil Čurma, SNS
20 hlasov
17
Peter Borza, SNS
19 hlasov
18
Marián Nistor, ŠKV
17 hlasov
19
Ľudovít Adam, NEKA
17 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD
16 hlasov
21
Jozef Bobík, NEKA
16 hlasov
22
Mária Bálintová, MOST - HÍD
16 hlasov
23
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
24
Peter Malík, SNS
14 hlasov
25
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
26
Dušan Goda, NEKA
13 hlasov
27
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
28
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
29
Oskar Szabo, SZS
13 hlasov
30
Lukáš Pažinka, NEKA
13 hlasov
31
Peter Jakab, MOST - HÍD
13 hlasov
32
Viliam Brandis, NAJ
12 hlasov
33
Miroslav Šimko, SNS
12 hlasov
34
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
35
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
36
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
37
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
38
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
39
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
40
Erik Sibal, NEKA
10 hlasov
41
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
42
Marek Švingál, ŠKV
10 hlasov
43
Ildikó Vargová, ŠKV
9 hlasov
44
Peter Horňák, DS
8 hlasov
45
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
46
Jozef Jambor, NAJ
7 hlasov
47
Bohuš Jakuboc, ŠKV
7 hlasov
48
Peter Sabol, SNS
7 hlasov
49
Matej Šarocký, ŠANCA
7 hlasov
50
Tibor Varga, SMK-MKP
7 hlasov
51
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
52
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
53
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
54
Mikuláš Kiš, NAJ
6 hlasov
55
Peter Badida, VZDOR
6 hlasov
56
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
57
Iveta Golmicová, ŠANCA
5 hlasov
58
Ján Viselka, NEKA
5 hlasov
59
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
60
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
61
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
5 hlasov
62
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
5 hlasov
63
Karol Pavelka, SNS
5 hlasov
64
Milan Barančík, ÚSVIT
4 hlasov
65
Radoslav Smutný, SP
4 hlasov
66
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
67
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
68
Marek Misár, NAJ
3 hlasov
69
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
70
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
71
Marta Hermannová, NAJ
3 hlasov
72
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
73
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
74
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...