Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
75,91%
Rudolf Bauer KDS
24,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
62,01%
Rudolf Bauer KDS
11,79%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,68%
Lukáš Sisák KSS
5,24%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,93%
Jaroslav Džunko NEKA
3,49%
Dominika Palaščáková NOVA
3,06%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
3,06%
Jozef Holečko NEKA
1,31%
Ivan Kuhn OKS
0,44%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Mihalečko, SMER - SD
117 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
103 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
88 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
73 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
56 hlasov
6
Branislav Sijka, NEKA
52 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER - SD
52 hlasov
8
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
51 hlasov
9
Ľubica Rošková, SMER - SD
50 hlasov
10
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
38 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
12
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
13
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
14
Slavomír Žužo, MS
28 hlasov
15
Jaroslav Vaľo, SNS
27 hlasov
16
Valéria Eľková, NEKA
25 hlasov
17
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
18
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
19
Milan Potocký, NEKA
21 hlasov
20
Oliver Petrík, NEKA
20 hlasov
21
Andrea Sisák, NEKA
19 hlasov
22
Martin Stripai, SMS
18 hlasov
23
Stanislav Gaľa, SNS
15 hlasov
24
Juraj Jevin, SaS
13 hlasov
25
Rastislav Olexa, NEKA
13 hlasov
26
Juraj Brecko, KSS
12 hlasov
27
Rastislav Tomaš, KSS
12 hlasov
28
Milan Kaplan, NOVA
12 hlasov
29
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
30
Dagmara Balogová, KSS
10 hlasov
31
Mária Uchnárová, SMS
9 hlasov
32
Vladimíra Fortunová, KSS
9 hlasov
33
Matúš Nameš, SNS
9 hlasov
34
Ján Mičuda, NEKA
9 hlasov
35
Miroslav Surmánek, NOVA
9 hlasov
36
Gábor Mihók, SMK-MKP
8 hlasov
37
Ján Potocký, SMS
8 hlasov
38
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
39
Tomáš Bubelíny, NOVA
7 hlasov
40
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
41
Jaroslava Špaková, DS
6 hlasov
42
Attila Barkó, SMK-MKP
5 hlasov
43
Slavomír Kešeľ, SRÚS
5 hlasov
44
Ján Bednár, NOVA
5 hlasov
45
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
5 hlasov
46
Imrich Balog, KĽS
5 hlasov
47
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
4 hlasov
48
Martin Magura, SMS
4 hlasov
49
Jozef Jusko, ÚSVIT
3 hlasov
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
3 hlasov
51
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
52
Gabriel Timko, SMS
3 hlasov
53
Jaroslav Tokár, SRÚS
1 hlasov
54
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
55
Pavol Valko, SMS

Volebná účasť

8,25
%
2017 1. kolo
4,48
%
2013 2. kolo
7,73
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 8,25%
2013 2. kolo 4,48%
2013 1. kolo 7,73%