Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský KDH, SME RODINA, SaS, ZA ĽUDÍ
39,75%
Michal Kaliňák Hlas - sociálna demokracia, SMER -...
32,79%
Milan Mazurek REPUBLIKA
12,70%
Filip Kuffa ŽIVOT
5,33%
Patrícia Reváková NK/NEKA
3,28%
Ingrid Tomková ĽS Naše Slovensko
2,87%
Ján Bync NEKA
2,05%
Michal Biganič NEKA
1,23%
Ľubomír Goliaš Hnutie ONÁS
Jozef Mihalčin SRDCE - SNJ - sv

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Samuel Bruss, NEKA
197 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
95 hlasov
3
Jozef Baran, NEKA
73 hlasov
4
Ľuboš Sopoliga, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
72 hlasov
5
Pavol Zajac, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
51 hlasov
6
Ján Fenčák, NEKA
42 hlasov
7
Peter Kocák, NEKA
39 hlasov
8
Jozef Berta, Hlas - sociálna demokracia,...
27 hlasov
9
Marína Romanová, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
23 hlasov
10
Martin Vardžík, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
23 hlasov
11
Jozef Ivanič, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
20 hlasov
12
Igor Pribula, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
19 hlasov
13
Jana Kočišová, REPUBLIKA
19 hlasov
14
Helena Kosťová, ÚSVIT
19 hlasov
15
Stanislav Duda, NEKA
19 hlasov
16
Zuzana Hurná, Hlas - sociálna demokracia,...
18 hlasov
17
Mária Trybulová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
16 hlasov
18
Lenka Hierzer Štiber, KDH, SME RODINA, SaS, ZA...
16 hlasov
19
Vladimír Jenčko, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
14 hlasov
20
Alfonz Kobielský, NEKA
12 hlasov
21
Ján Hajduch, NEKA
11 hlasov
22
Michal Jenčo, NEKA
10 hlasov
23
Jozef Mihalčin, SRDCE - SNJ - sv
10 hlasov
24
Róbert Čalfa, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
10 hlasov
25
Jaroslav Makatúra, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
26
Ján Karol, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
27
Ján Jakubčin, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
28
Marek Cerula, NEKA
8 hlasov
29
Štefan Kolesár, NEKA
7 hlasov
30
Stanislav Obický, NEKA
6 hlasov
31
Peter Soták, DOMOV-NS
6 hlasov
32
Michal Ivančo, SPOLU, DS, ŠANCA, ODS -...
6 hlasov
33
Miroslav Gešper, ŽIVOT
5 hlasov
34
Roman Lazúr, NEKA
5 hlasov
35
Libor Šalata, Hlas - sociálna demokracia,...
4 hlasov
36
Marián Smolák, NEKA
4 hlasov
37
Mirko Kašubjak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Lukáš Bužo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
39
Lukáš Horváth, NEKA
3 hlasov
40
Andrej Krišanda, SNS
2 hlasov
41
Cyril Melničák, REPUBLIKA
2 hlasov
42
Ján Obšinč, SNS
2 hlasov
43
Ján Tancoš, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

45,73 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,73 %
04.11. 2017 1. kolo 35,30 %
09.11. 2013 1. kolo 30,20 %