vyberte rok
Pavlovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
37,68%
Peter Chudík Smer-SD
37,68%
Jozef Mihalčin ĽSNS
10,63%
Ján Garaj NEKA
6,28%
Andrej Gmitter NEKA
3,38%
Jozef Šváč NP
1,45%
Pavol Gašper NEKA
0,97%
Milan Šteiner SZS
0,97%
František Bednár NAJ
0,48%
František Oľha Šanca
0,48%
Eduard Markovič NEKA
Miroslav Škvarek SNS

Volebná účasť

35,30
%
2017 1. kolo
30,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,3%
2013 1. kolo 30,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
149 hlasov
2
Samuel Bruss, NEKA
146 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
64 hlasov
4
Štefan Straka, NEKA
54 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
54 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
54 hlasov
7
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
8
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
9
Miroslav Baník, NEKA
30 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
11
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
12
Martina Hliboká, SOĽ
26 hlasov
13
Ľubomír Lukič, SMER-SD
25 hlasov
14
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
15
Štefan Hreha, SMER-SD
15 hlasov
16
Jozef Berta, SMER-SD
15 hlasov
17
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
18
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
19
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
20
Ondrej Hreha, SZS
11 hlasov
21
Stanislav Obický, NEKA
10 hlasov
22
Ján Pivovarník, SNS
10 hlasov
23
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
26
Blažena Matisová, NEKA
7 hlasov
27
Zuzana Zavadská, SZ
6 hlasov
28
Marta Vagaská, SNS
5 hlasov
29
Alfonz Kobielský, NEKA
5 hlasov
30
Miroslav Gešper, NEKA
5 hlasov
31
Ivan Koščík, NEKA
5 hlasov
32
Vincent Antoš, KSS
5 hlasov
33
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
34
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
4 hlasov
35
Miroslava Urbanová, NaS - ns
4 hlasov
36
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
37
Ján Katriňák, RIS
3 hlasov
38
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasov
39
Peter Treciak, NaS - ns
3 hlasov
40
Monika Palková, SP
3 hlasov
41
Anton Orokocký, VZDOR
3 hlasov
42
Roman Goroľ, EDS
2 hlasov
43
Michal Huňák, EDS
2 hlasov
44
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Miroslav Kroka, NP
1 hlasov
46
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
47
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
48
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
49
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
50
Ján Laco, ŠANCA
51
Jozef Karchňak, ÚSVIT
52
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
53
Marián Hreňo, SOĽ
54
Peter Novák, SNS