Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
40,59%
Anton Korba NEKA
24,71%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22,35%
Štefan Straka KSS
7,06%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
2,94%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,18%
Dorota Bujňáková NP
0,59%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,59%
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
60 hlasov
2
Ján Ragan, SMER - SD
54 hlasov
3
Anton Korba, NEKA
52 hlasov
4
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
52 hlasov
5
Štefan Straka, KSS
46 hlasov
6
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46 hlasov
7
Juraj Kuročka, SMER - SD
43 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
9
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
21 hlasov
10
Jozef Berta, SMER - SD
20 hlasov
11
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15 hlasov
12
Monika Palková, Z-SNP
14 hlasov
13
Milan Madura, ĽS-HZDS
14 hlasov
14
Dušan Molek, SMER - SD
13 hlasov
15
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
13 hlasov
16
Ľubomír Lukič, SMER - SD
13 hlasov
17
Lukáš Bičej, KOS
13 hlasov
18
Marek Cerula, SNS
10 hlasov
19
Helena Vancáková, 99%, PaS
9 hlasov
20
Anton Pavúk, NOVA
8 hlasov
21
Rastislav Košalko, KOS
8 hlasov
22
Dávid Capik, SNS
8 hlasov
23
Ján Popaďak, 99%, PaS
7 hlasov
24
Dušan Haľko, SNS
7 hlasov
25
Marta Baniková, 99%, PaS
6 hlasov
26
Peter Jacko, EDS
6 hlasov
27
Ján Šimko, NaS - ns
6 hlasov
28
Ladislav Hromada, NOVA
6 hlasov
29
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
5 hlasov
30
Eva Lenková, NaS - ns
5 hlasov
31
Miroslav Hlavatý, SĽS
5 hlasov
32
Miroslava Urbanová, NaS - ns
5 hlasov
33
Milan Reich, KOS
5 hlasov
34
Marcela Pčolinská, NOVA
5 hlasov
35
Jozef Tomašik, SNS
5 hlasov
36
Jozef Džurdženík, SNS
4 hlasov
37
Mária Kurovská, NaS - ns
4 hlasov
38
Ján Jevín, SNS
4 hlasov
39
Ján Čižik, 99%, PaS
4 hlasov
40
Radovan Kapraľ, KOS
4 hlasov
41
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
42
Pavol Drobný, SĽS
3 hlasov
43
Ján Katriňák, SRK
3 hlasov
44
Emília Rujaková, SĽS
3 hlasov
45
Miroslav Kaliaš, SRK
3 hlasov
46
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
47
Jozef Mihalčin, SĽS
3 hlasov
48
Gabriel Vilcega, NaS - ns
2 hlasov
49
Michal Džuka, SOĽ
2 hlasov
50
Jozef Karchňák, ÚSVIT
2 hlasov
51
Paulína Sopková, NaS - ns
2 hlasov
52
Vincent Antoš, KSS
2 hlasov
53
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
54
Ján Macuga, EDS
2 hlasov
55
Peter Ondko, NEKA
2 hlasov
56
Alfonz Kaliaš, SRÚS
1 hlasov
57
Pavol Štefanko, EDS
1 hlasov
58
Ľubomír Pidany, SĽS
1 hlasov
59
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
60
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
61
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS

Volebná účasť

35,30
%
2017 1. kolo
30,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,30%
2013 1. kolo 30,20%