Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
76,67%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
23,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
67,74%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
9,68%
Emil Samko KĽS
8,60%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
3,23%
Ondrej Binder NEKA
3,23%
Jaroslav Sekerka KSS
3,23%
Ladislav Fízik ASV
2,15%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,15%
Karol Konárik SNS
Andrea Jenčíková NP
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Szajkó, NEKA
111 hlasov
2
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
81 hlasov
3
Csaba Horváth, NEKA
63 hlasov
4
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
37 hlasov
5
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
34 hlasov
6
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
32 hlasov
7
František Auxt, SMK-MKP
26 hlasov
8
Zoltán Bán, SMK-MKP
20 hlasov
9
Tibor Balog, SMS
20 hlasov
10
Peter Juhász, SMK-MKP
19 hlasov
11
Ladislav Rigó, SMK-MKP
18 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
15 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
12 hlasov
14
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Jaroslav Suja, NEKA
7 hlasov
16
Katarína Horváth, KĽS
6 hlasov
17
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
18
Dušan Širák, KSS
5 hlasov
19
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
5 hlasov
20
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
5 hlasov
21
Silvia Vargová, MOST - HÍD
5 hlasov
22
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Helena Krauszová, SMS
3 hlasov
25
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
26
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
27
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
28
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
29
Samuel Zubo, KSS
2 hlasov
30
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
31
Jozef Pupala, KSS
2 hlasov
32
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
33
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
34
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
35
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
36
Renáta Puhlová, PD
1 hlasov
37
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
38
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
39
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
40
Romana Antalová, ÚSVIT
41
Ján Hiraj, NP
42
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
43
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Peter Vetrák, SĽS
45
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
46
Aneta Vargicová, SNS
47
Dušan Faško, KSS

Volebná účasť

40,52
%
2017 1. kolo
23,07
%
2013 2. kolo
52,69
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,52%
2013 2. kolo 23,07%
2013 1. kolo 52,69%