Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
74,58%
Martin Červenka NEKA
14,69%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
3,95%
Zdenko Rosina NK/NEKA
2,26%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
1,69%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
1,69%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
1,13%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
Roland Hakszer NEKA
Roman Chudý ŽIVOT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anita Gajarská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
102 hlasov
2
Branislav Kramár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
45 hlasov
3
Zuzana Bošnáková, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
44 hlasov
4
Marián Viskupič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
39 hlasov
5
Mária Benová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
35 hlasov
6
Maroš Sagan, NEKA
33 hlasov
7
Rastislav Mráz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
8
Martin Glončák, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
28 hlasov
9
Marián Galbavý, NEKA
23 hlasov
10
Natália Blahová, DS
21 hlasov
11
Ivan Dobrovodský, NEKA
19 hlasov
12
Marek Polonec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
17 hlasov
13
Iveta Bakičová, NEKA
15 hlasov
14
Stanislav Vančo, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
15 hlasov
15
Matej Lančarič, NEKA
14 hlasov
16
Karol Križan, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
12 hlasov
17
Štefan Krištofík, SMER - SD
12 hlasov
18
Jozef Remenár, REPUBLIKA
12 hlasov
19
Eva Huttová, Progresívne Slovensko
11 hlasov
20
Eva Kalkan, Progresívne Slovensko
11 hlasov
21
Žaneta Gogolová, NEKA
10 hlasov
22
Kristína Bolemanová, Progresívne Slovensko
10 hlasov
23
Radovan Horváth, Progresívne Slovensko
9 hlasov
24
Július Zemko, SMER - SD
9 hlasov
25
Stanislav Hric, NEKA
9 hlasov
26
Lívia Voleková, REPUBLIKA
9 hlasov
27
Juraj Horváth, SNS
8 hlasov
28
Silvia Urmínska, SMER - SD
8 hlasov
29
Martin Halaksa, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
30
Jana Fridrichová, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
8 hlasov
31
Eva Nemčovská, NEKA
8 hlasov
32
Alan Bočkay, NEKA
8 hlasov
33
Peter Hambálek, SMER - SD
7 hlasov
34
Viliam Kochajda, SMER - SD
7 hlasov
35
Peter Bartovič, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
7 hlasov
36
Ľuboš Kollár, NEKA
6 hlasov
37
Ján Drobný, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
38
Magdaléna Eliášová, NEKA
6 hlasov
39
Radovan Hynek, REPUBLIKA
6 hlasov
40
Martin Ostrovský, SNS
6 hlasov
41
Daniela Balážová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
42
Jana Guldanová, Hnutie ONÁS
5 hlasov
43
Zdenko Rosina, NK/NEKA
5 hlasov
44
Ľubica Horváthová, NEKA
5 hlasov
45
Marcel Krajčo, NEKA
5 hlasov
46
Jozef Kozoň, NEKA
5 hlasov
47
Martin Kováč, Progresívne Slovensko
5 hlasov
48
Katarína Karolová, Hlas - sociálna demokracia
5 hlasov
49
Marek Neštický, NEKA
4 hlasov
50
Marta Gubrická, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
51
Peter Kvasničák, NEKA
4 hlasov
52
Ján Jobb, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
4 hlasov
53
Šimon Štefunko, NEKA
3 hlasov
54
Peter Chmela, NEKA
3 hlasov
55
Ján Hrubý, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
56
Peter Náhlik, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
57
Ľudovít Žambokréthy, REPUBLIKA
3 hlasov
58
Dušan Mikulka, SNS
3 hlasov
59
Kashif Butt, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
3 hlasov
60
Róbert Suchý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
2 hlasov
61
Ivan Stanovič, Hnutie ONÁS
2 hlasov
62
Martin Hanák, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
63
Juraj Rezbárik, Hlas - sociálna demokracia
2 hlasov
64
Tibor Pekarčík, NEKA
2 hlasov
65
Ľudovít Šoltés, Socialisti.sk
1 hlasov
66
Martin Ružička, SNS

Volebná účasť

45,64 %

Historický vývoj

29.10. 2022 45,64 %
04.11. 2017 1. kolo 23,39 %
23.11. 2013 2. kolo 21,80 %
09.11. 2013 1. kolo 17,40 %