vyberte rok
Pavliceokres Trnava

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,48%
Tibor Mikuš NEKA
39,60%
Jaroslav Cehlárik NEKA
4,95%
Márius Novák NP
2,97%
József Berényi SMK
Konrád Rigó Most-Híd

Volebná účasť

23,39
%
2017 1. kolo
21,80
%
2013 2. kolo
17,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 23,39%
2013 2. kolo 21,8%
2013 1. kolo 17,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
2
Branislav Kramár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
3
Vladimír Butko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
4
Marián Viskupič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
5
Štefan Bošnák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
6
Augustín Hambálek, SMER-SD
24 hlasov
7
Jozef Klokner, NEKA
21 hlasov
8
Stanislav Vančo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Štefan Krištofík, SMER-SD
17 hlasov
10
Matej Lančarič, NEKA
17 hlasov
11
Marta Gubrická, SMER-SD
16 hlasov
12
Marek Neštický, NEKA
15 hlasov
13
Jaroslav Cehlárik, NEKA
14 hlasov
14
Július Zemko, SMER-SD
12 hlasov
15
Karol Zachar, SMER-SD
12 hlasov
16
Martin Dvornák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
17
Daniel Kravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
18
Vladimír Púčik, SMER-SD
11 hlasov
19
Marián Galbavý, NEKA
10 hlasov
20
Rastislav Mráz, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
21
Jozef Koricina, NEKA
9 hlasov
22
Ľubomír Antal, SMER-SD
9 hlasov
23
Elena Kátlovská, NEKA
9 hlasov
24
Peter Sloboda, NEKA
9 hlasov
25
Tibor Szládicsek, SDKÚ-DS
8 hlasov
26
Martin Uhlík, NEKA
8 hlasov
27
Zuzana Frišová, DOST
8 hlasov
28
Valburga Lobotková, SMER-SD
7 hlasov
29
Tibor Pekarčík, NEKA
7 hlasov
30
Bystrík Stanko, NEKA
7 hlasov
31
Šimon Štefunko, NEKA
7 hlasov
32
Iveta Bakičová, NEKA
7 hlasov
33
Peter Bartovič, MOST - HÍD
6 hlasov
34
Viera Gbelcová, SNS
6 hlasov
35
Jozef Pobiecký, NEKA
6 hlasov
36
Peter Chmela, NEKA
5 hlasov
37
Jozef Remenár, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Richard Gažo, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Norbert Halász, NEKA
4 hlasov
40
Vladimír Hečko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
41
Vladimír Kozmál, SNS
4 hlasov
42
Juraj Novota, NEKA
4 hlasov
43
Anna Šimončičová, SNS
3 hlasov
44
Jaroslav Jánoš, NEKA
3 hlasov
45
Peter Haščík, NEKA
3 hlasov
46
Stanislav Černý, DOMA DOBRE
3 hlasov
47
Patrik Zvonár, DOMA DOBRE
3 hlasov
48
Marcel Behro, NEKA
3 hlasov
49
Martin Ostrovský, SNS
3 hlasov
50
Stanislav Barič, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
51
Miloš Žužo, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
52
Rudolf Šulek, NAJ
2 hlasov
53
Peter Šimončič, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
54
Miloš Rybanský, DOMA DOBRE
2 hlasov
55
Norbert Pavlovič, KSS
2 hlasov
56
Alexander Marček, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
57
Juraj Janček, DOMA DOBRE
2 hlasov
58
Pavol Gabriška, DOST
2 hlasov
59
Katarína Rešetová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Tomáš Pleško, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
61
Ján Pekarík, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Jakub Mišek, NEKA
1 hlasov
63
Peter Kupka, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
64
Edita Brázdovičová, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
65
Peter Sita, NEKA
66
Marián Semáč, NAJ
67
Milan Remenár, SME RODINA - Boris Kollár
68
Stanislav Michal, DOMA DOBRE
69
Róbert Švec, SME RODINA - Boris Kollár