Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
44,44%
Igor Ryban NEKA
29,63%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
22,22%
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
3,70%
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vladimír Sadloň, SNS
11 hlasov
2
Štefan Zelník, SNS
10 hlasov
3
Michal Smolka, SNS
6 hlasov
4
Dana Veveričíková, SNS
6 hlasov
5
Monika Kavecká, NEKA
6 hlasov
6
Igor Choma, SMER - SD
6 hlasov
7
Jozef Papán, SMER - SD
6 hlasov
8
Boris Schubert, NEKA
5 hlasov
9
Branislav Bačík, SMER - SD
5 hlasov
10
Jozef Štrba, SMER - SD
5 hlasov
11
Patrik Groma, NEKA
5 hlasov
12
Igor Liška, SMER - SD
5 hlasov
13
Štefan Svetko, NEKA
4 hlasov
14
Juraj Popluhár, SMER - SD
4 hlasov
15
Soňa Miháliková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
16
Ľubomír Bažík, OKS, NOVA
4 hlasov
17
Martin Barčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
18
Emil Rafaj, SNS
3 hlasov
19
Peter Vajda, NEKA
3 hlasov
20
Jaroslav Pecho, SNS
3 hlasov
21
Róbert Kašša, NEKA
3 hlasov
22
Jozef Juriš, NEKA
3 hlasov
23
Martin Hanuliak, NEKA
3 hlasov
24
Rastislav Ďuriník, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
25
Jozef Badžgoň, OKS, NOVA
3 hlasov
26
Marian Orieščik, KSS
3 hlasov
27
Martin Babčan, NEKA
3 hlasov
28
Štefan Muchy, KSS
3 hlasov
29
Dušan Štadáni, NEKA
2 hlasov
30
Peter Ničík, OKS, NOVA
2 hlasov
31
Milan Mrázik, 99%
2 hlasov
32
Roman Repa, NEKA
2 hlasov
33
Mariana Bohačiaková, SNS
2 hlasov
34
Slavomíra Brezovská, SMER - SD
2 hlasov
35
Pavol Čorba, SMER - SD
2 hlasov
36
Peter Dobeš, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
37
Andrej Filip, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
38
Jozef Machyna, SMER - SD
2 hlasov
39
Daniel Klačko, SNS
2 hlasov
40
Ľubomír Ryant, SNS
2 hlasov
41
Anton Štefko, SNS
2 hlasov
42
Vladimír Droppa, KSS
1 hlasov
43
Robert Ficek, SMER - SD
1 hlasov
44
Milan Gavlák, ĽS-HZDS
1 hlasov
45
Juraj Hamaj, NEKA
1 hlasov
46
Monika Dimitriadu, OKS, NOVA
1 hlasov
47
Peter Hroško, PD
1 hlasov
48
Ľubomír Sečkár, SMER - SD
1 hlasov
49
Viliam Turský, SNS
1 hlasov
50
Jana Rojková, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
51
Martin Seč, NEKA
1 hlasov
52
Mária Sluková, MS
1 hlasov
53
Anton Trnovec, SMER - SD
1 hlasov
54
Milan Turčan, NEKA
1 hlasov
55
Pavol Škorík, SĽS
1 hlasov
56
Ladislav Štefanec, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
57
Pavel Pavlásek, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
58
Marek Heinrich, NEKA
1 hlasov
59
Vladislava Uhliariková, NP
1 hlasov
60
Ivan Koterba, 99%
1 hlasov
61
Milan Laurenčík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
62
Juraj Marko, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
63
František Štefánik, KSS
1 hlasov
64
Rudolf Michalec, SMER - SD
1 hlasov
65
Peter Mesároš, EDS
66
Jaroslav Dvorský, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
67
Ján Ďuriš, NEKA
68
Peter Miškus, EDS
69
Jaroslav Pechočiak, KSS
70
Juraj Petráš, OKS, NOVA
71
Andrej Sočuvka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
72
Peter Tarábek, SNS
73
Marian Hurík, OKS, NOVA
74
Martin Kapitulík, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...

Volebná účasť

28,10
%
2017 1. kolo
16,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 28,10%
2013 1. kolo 16,00%