Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
67,59%
Rudolf Bauer KDS
32,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,35%
Rudolf Bauer KDS
29,24%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
11,11%
Dominika Palaščáková NOVA
7,02%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,09%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,92%
Jaroslav Džunko NEKA
2,92%
Ivan Kuhn OKS
1,17%
Jozef Holečko NEKA
0,58%
Lukáš Sisák KSS
0,58%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Konečný, NEKA
65 hlasov
2
Peter Figeľ, DS
46 hlasov
3
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
42 hlasov
4
Igor Balog, SRÚS
39 hlasov
5
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
6
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
37 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
34 hlasov
8
Juraj Sobek, SMER - SD
31 hlasov
9
Ján Tomáš, NEKA
30 hlasov
10
Katarína Mischurová, NEKA
29 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER - SD
25 hlasov
12
Juraj Selecký, NEKA
23 hlasov
13
Miroslav Tóth, SMER - SD
22 hlasov
14
Vladimír Dvorový, SMER - SD
21 hlasov
15
Marián Kolesár, NEKA
18 hlasov
16
Štefan Duč, NEKA
17 hlasov
17
Ľubomír Bulla, NEKA
16 hlasov
18
Martin Begala, NEKA
16 hlasov
19
Magdaléna Haburová, NEKA
15 hlasov
20
Róbert Puci, SMER - SD
12 hlasov
21
Juliana Pašková, NEKA
11 hlasov
22
Zlatica Čeplíková, NEKA
11 hlasov
23
Jaroslav Soták, NEKA
11 hlasov
24
Ladislav Bodnár, NEKA
11 hlasov
25
Andrej Kocák, MS
10 hlasov
26
Tichomír Kačo, NEKA
10 hlasov
27
Terézia Kačová, NOVA
9 hlasov
28
Gejza Gore, NEKA
9 hlasov
29
Rastislav Petrovič, SMER - SD
9 hlasov
30
Vladimír Juroš, MS
8 hlasov
31
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
32
Ľubomír Princík, NEKA
7 hlasov
33
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
7 hlasov
34
Martin Galgoczy, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
36
František Tomko, NEKA
6 hlasov
37
Štefan Tatranský, KSS
6 hlasov
38
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
39
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
40
Jozef Horváth, SMER - SD
4 hlasov
41
Ľudovít Tóth, SĽS
4 hlasov
42
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
43
Mikuláš Balog, EDS
3 hlasov
44
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
45
Iveta Kohanová, NEKA
3 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
47
Peter Pető, NEKA
3 hlasov
48
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
49
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
50
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
51
Miloš Ferko, NOVA
2 hlasov
52
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
53
Miloš Kubica, NEKA
2 hlasov
54
Aneta Horváthová, EDS
2 hlasov
55
Ladislav Illés, SMK-MKP
2 hlasov
56
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
57
Ladislav Szilágyi, SaS
1 hlasov
58
Matúš Hada, KĽS
1 hlasov
59
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
61
László Farkas, SMK-MKP
1 hlasov
62
Mária Szuperák, SMK-MKP
63
Pavel Szijjártó, SĽS
64
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
65
József Kopasz, SMK-MKP
66
František Kolbaský, ÚSVIT
67
Michaela Kapustníková, NOVA

Volebná účasť

25,06
%
2017 1. kolo
7,36
%
2013 2. kolo
13,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,06%
2013 2. kolo 7,36%
2013 1. kolo 13,82%