Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
64,15%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23,58%
Jozef Mihalčin SĽS
3,77%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
2,83%
Štefan Straka KSS
1,89%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,89%
Dorota Bujňáková NP
0,94%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,94%
Anton Korba NEKA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ivan Hopta, ÚSVIT
37 hlasov
2
Jozef Fedorko, SMER - SD
30 hlasov
3
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
28 hlasov
4
Michal Druga, SMER - SD
22 hlasov
5
Tibor Focko, SMER - SD
20 hlasov
6
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
7
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
19 hlasov
8
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
9
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
10
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17 hlasov
11
Cyril Hirjak, NEKA
17 hlasov
12
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
14 hlasov
13
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
13 hlasov
14
Ján Ferko, SMER - SD
13 hlasov
15
Anna Sotaková, KSS
12 hlasov
16
Andrej Semanco, NEKA
10 hlasov
17
Štefan Ladičkovský, NEKA
10 hlasov
18
Martin Hoľko, NOVA
10 hlasov
19
Marián Paško, ÚSVIT
9 hlasov
20
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
6 hlasov
21
Martina Adameková, NOVA
6 hlasov
22
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
6 hlasov
23
Monika Petrušková, ÚSVIT
6 hlasov
24
František Bazar, SNS
5 hlasov
25
Zdenek Novák, 99%, PaS
5 hlasov
26
Marián Feigl, ÚSVIT
4 hlasov
27
Matúš Karas, KSS
3 hlasov
28
Ľuboslava Hofericová, NEKA
3 hlasov
29
Veronika Kocková, 99%, PaS
3 hlasov
30
Vladimír Sivý, SMS
2 hlasov
31
Ľubomír Kurej, SRÚS
2 hlasov
32
Simona Galliková, Z-SNP
2 hlasov
33
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasov
34
Jozef Bajkó, Z-SNP
2 hlasov
35
Marek Juro, SaS
2 hlasov
36
Milan Čička, SNS
2 hlasov
37
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
38
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
39
Peter Beták, NOVA
1 hlasov
40
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
1 hlasov
41
Iveta Lesáková, Z-SNP
42
Peter Kulan, NOVA

Volebná účasť

18,91
%
2017 1. kolo
13,94
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,91%
2013 1. kolo 13,94%