vyberte rok
Paňovceokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
36,75%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
34,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
12,65%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,23%
Róbert Bačinský NEKA
2,41%
Vladislav Stanko NEKA
1,20%
Ján Struk SMS
1,20%
Jozef Bobík NEKA
0,60%
Rudolf Botka NP
0,60%
Jaroslav Džunko NEKA
0,60%
Lukáš Sisák KSS
0,60%
Adam Šepetka NAJ
0,60%
Jarmila Tkáčová SNS
0,60%
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS

Volebná účasť

35,37
%
2017 1. kolo
11,38
%
2013 2. kolo
13,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,37%
2013 2. kolo 11,38%
2013 1. kolo 13,04%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
87 hlasov
2
Mária Lacková, NEKA
76 hlasov
3
Slavomír Borovský, DS
41 hlasov
4
Július Pelegrin, NEKA
33 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
28 hlasov
6
Elena Fialková, MOST - HÍD
26 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
22 hlasov
8
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
22 hlasov
9
Július Beluscsák, NEKA
21 hlasov
10
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
20 hlasov
11
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
12
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
13
Július Begala, NEKA
17 hlasov
14
István Zachariaš, SMK-MKP
16 hlasov
15
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Roland Szabó, SMER-SD
15 hlasov
17
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
15 hlasov
18
Michal Rečka, SMER-SD
14 hlasov
19
Peter Kocai, NAJ
13 hlasov
20
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
Erika Zámboriová, ŠKV
12 hlasov
23
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
24
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
František Petro, SMER-SD
11 hlasov
26
Ondrej Bernát, SMER-SD
11 hlasov
27
Miloš Barcal, NEKA
11 hlasov
28
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
10 hlasov
30
Alexander Képes, SMK-MKP
10 hlasov
31
Attila Oravecz, MOST - HÍD
10 hlasov
32
Gabriel Böhm, NEKA
9 hlasov
33
Anton Király, SMK-MKP
9 hlasov
34
Vlastimil Lakatoš, NEKA
9 hlasov
35
Tamás Iván, SMK-MKP
8 hlasov
36
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
37
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
38
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
39
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
40
Jarmila Vaňová, ŠKV
7 hlasov
41
Martina Dutková, NEKA
6 hlasov
42
Slavomír Horváth, SNS
6 hlasov
43
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
44
László Köteles, SMK-MKP
6 hlasov
45
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
46
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
47
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
48
Anetta Strýčková, NEKA
5 hlasov
49
Tomáš Suchý, ŠANCA
5 hlasov
50
Pavol Lehotský, NEKA
4 hlasov
51
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasov
52
Peter Derevjaník, SMER-SD
4 hlasov
53
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
54
Mária Dulovičová, NEKA
3 hlasov
55
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
56
Peter Seman, KSS
2 hlasov
57
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
58
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
59
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
60
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
61
Ján Serbin, NEKA
1 hlasov
62
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
63
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
64
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
65
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
66
Jozef Hric, KSS