Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
54,55%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
45,45%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
54,10%
Rudolf Bauer KDS
14,75%
Dominika Palaščáková NOVA
13,11%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
9,84%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,28%
Jaroslav Džunko NEKA
3,28%
Jozef Holečko NEKA
1,64%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
2
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
3
István Zachariaš, SMK-MKP
18 hlasov
4
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
5
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
6
Jozef Holečko, NEKA
15 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
13 hlasov
8
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
9
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
10
Jozef Konkoly, SMER - SD
10 hlasov
11
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
12
Ladislav Bartók, NEKA
9 hlasov
13
Dominika Palaščáková, NOVA
9 hlasov
14
László Köteles, SMK-MKP
8 hlasov
15
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
16
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
17
László Iván, SMK-MKP
6 hlasov
18
Miroslav Bačenko, NEKA
5 hlasov
19
Viktor Dulina, NEKA
5 hlasov
20
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
21
Marián Tóth, SaS
4 hlasov
22
Michal Rečka, SMER - SD
4 hlasov
23
Monika Vargová, SNS
4 hlasov
24
Jenő Csoltkó, NEKA
4 hlasov
25
Monika Bérešová, SZS
4 hlasov
26
Božena Letková, NEKA
3 hlasov
27
Františka Kočišová, SĽS
3 hlasov
28
Ivan Hriczko, NEKA
3 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
30
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
31
František Petro, SMER - SD
3 hlasov
32
Vojtech Staňo, SMER - SD
3 hlasov
33
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
34
Roman Horváth, SRÚS
2 hlasov
35
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
36
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
37
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
38
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
39
Ján Mikloš, KSS
2 hlasov
40
Marián Kertész, PD
2 hlasov
41
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
42
Ján Marton, NOVA
2 hlasov
43
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
44
Peter Papáč, KSS
1 hlasov
45
Ján Stanislav, SNS
1 hlasov
46
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
47
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
48
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
49
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
50
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
51
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
52
Ivan Buchla, SNS
1 hlasov
53
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
54
Jozef Tischler, SĽS
55
Radoslav Šimko, SNS
56
Martin Baltes, SĽS
57
Ľubomír Šimko, SMER - SD
58
Peter Palaščák, SOĽ
59
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
60
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
61
Imrich Kohút, SĽS

Volebná účasť

35,37
%
2017 1. kolo
11,38
%
2013 2. kolo
13,04
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,37%
2013 2. kolo 11,38%
2013 1. kolo 13,04%