Paňa okres Nitra

Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
26,49%
Milan Belica NEKA
23,24%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
17,84%
Renáta Kolenčíková NEKA
10,81%
Peter Pukan REPUBLIKA
6,49%
Martin Kusenda NEKA
5,95%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,32%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,62%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
1,62%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
1,08%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Štefek, NEKA
38 hlasov
2
Ivana Hudaszek Semjanová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
35 hlasov
3
Štefan Korman, NEKA
29 hlasov
4
Jozef Dvonč, NEKA
29 hlasov
5
Daniel Balko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
6
Lýdia Pilková, Kresťanská únia
25 hlasov
7
Peter Ďurica, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
23 hlasov
8
Stanislav Strieška, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
9
Jozef Holúbek, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
22 hlasov
10
Šimon Kónya, NEKA
21 hlasov
11
Radoslav Kriváček, NEKA
20 hlasov
12
Martin Skovajsa, NEKA
20 hlasov
13
Roman Ágh, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
20 hlasov
14
Ján Greššo, Hlas - sociálna demokracia,...
19 hlasov
15
Juraj Richter, SMER - SD, SNS
19 hlasov
16
Peter Oremus, NEKA
17 hlasov
17
Ladislav Hroššo, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
16 hlasov
18
Juraj Švarc, NEKA
16 hlasov
19
Jozef Jankovič, SMER - SD, SNS
15 hlasov
20
Eva Antošová, SMER - SD, SNS
15 hlasov
21
Martin Balko, Progresívne Slovensko
15 hlasov
22
Milan Bíro, SMER - SD, SNS
15 hlasov
23
Tomáš Andel, Hlas - sociálna demokracia,...
15 hlasov
24
Igor Kršiak, Hlas - sociálna demokracia,...
14 hlasov
25
Peter Andel, Progresívne Slovensko
14 hlasov
26
Ľudovít Paulis, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
14 hlasov
27
Erik Blaško, NK/NEKA
14 hlasov
28
Ľubomír Moravčík, NEKA
13 hlasov
29
Miroslav Tvrdoň, Hlas - sociálna demokracia,...
13 hlasov
30
Radoslav Pavelka, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
13 hlasov
31
Marek Illéš, SMER - SD, SNS
12 hlasov
32
Ondrej Šedivý, Hlas - sociálna demokracia,...
12 hlasov
33
Miloslav Hatala, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
12 hlasov
34
Štefan Ailer, Progresívne Slovensko
11 hlasov
35
Martin Čepček, ŽIVOT
11 hlasov
36
Miloš Dovičovič, Hlas - sociálna demokracia,...
11 hlasov
37
Melinda Mikleová, Socialisti.sk
11 hlasov
38
Martin Nemky, SMER - SD, SNS
11 hlasov
39
Henrich Varga, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
11 hlasov
40
Peter Pukan, REPUBLIKA
10 hlasov
41
Dalimír Solčanský, REPUBLIKA
10 hlasov
42
Martin Hlavaj, Progresívne Slovensko
10 hlasov
43
Martin Bodis, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
44
Peter Košťál, NEKA
10 hlasov
45
Marcela Čavojová, SMER - SD, SNS
10 hlasov
46
Ján Vančo, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
10 hlasov
47
Eva Hudecová, Hlas - sociálna demokracia,...
10 hlasov
48
Marta Rácová, NEKA
9 hlasov
49
Artúr Bekmatov, Socialisti.sk
9 hlasov
50
Miloslav Špoták, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
9 hlasov
51
Pavol Zámečník, SMER - SD, SNS
8 hlasov
52
Pavel Varga, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
53
Milan Chmelár, NEKA
8 hlasov
54
Patrik Rovný, SMER - SD, SNS
8 hlasov
55
Natália Turčeková, SMER - SD, SNS
8 hlasov
56
Ľubomír Kleštinec, SMER - SD, SNS
8 hlasov
57
Milan Lenčéš, DOMOV-NS
8 hlasov
58
Miroslav Michalčík, SMER - SD, SNS
8 hlasov
59
Tamara Krenželáková, Progresívne Slovensko
8 hlasov
60
Dávid Pavelka, Socialisti.sk
8 hlasov
61
Juraj Vajda, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
62
Anna Laurinec Šmehilová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
7 hlasov
63
Ľuboš Rusnák, REPUBLIKA
7 hlasov
64
Zuzana Uhríková, REPUBLIKA
7 hlasov
65
Ivan Ondruška, SMER - SD, SNS
6 hlasov
66
Lukáš Čelinák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
67
Peter Cocher, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
6 hlasov
68
Martin Bóri, REPUBLIKA
6 hlasov
69
Katarína Bojkovská, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
70
Ondrej Ďurica, REPUBLIKA
6 hlasov
71
Tatiana Kubinec, Hlas - sociálna demokracia,...
6 hlasov
72
Karol Jedlovský, DOMOV-NS
6 hlasov
73
Dušan Tóth, NEKA
6 hlasov
74
Ivan Rác, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
6 hlasov
75
Ján Veteráni, Hlas - sociálna demokracia,...
5 hlasov
76
Štefan Vargočko, Progresívne Slovensko
5 hlasov
77
Zuzana Misailidisová Ďurická, REPUBLIKA
5 hlasov
78
Imrich Ďurica, REPUBLIKA
5 hlasov
79
Peter Paučo, NK/NEKA
5 hlasov
80
Igor Husár, REPUBLIKA
5 hlasov
81
Sylvia Pohánková, Progresívne Slovensko
5 hlasov
82
Karla Michalicová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
5 hlasov
83
Peter Kováč, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
84
Miroslav Gut, NEKA
5 hlasov
85
Marek Fúska, Progresívne Slovensko
5 hlasov
86
Miloš Zverina, SRDCE - SNJ - sv
4 hlasov
87
Ladislav Turba, NEKA
4 hlasov
88
Štefan Polačik, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
89
Roman Pánis, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4 hlasov
90
Peter Šedovič, NK/NEKA
4 hlasov
91
Marián Holka, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
92
Lívia Šumichrastová, NEKA
4 hlasov
93
Peter Karas, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
94
Oľga Paučová, NK/NEKA
3 hlasov
95
Miloš Macho, NK/NEKA
3 hlasov
96
Jarmila Králová, NEKA
3 hlasov
97
Pavol Mada, NEKA
3 hlasov
98
Juraj Vízy, NK/NEKA
3 hlasov
99
Soňa Ďuríková, NEKA
3 hlasov
100
Richard Gurbicz, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3 hlasov
101
Jana Pukanová, REPUBLIKA
2 hlasov
102
Ivan Ťapušík, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
103
Juraj Barát, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
2 hlasov
104
Darina Zlatošová, NK/NEKA
2 hlasov
105
Peter Zajác, Hnutie ONÁS
1 hlasov
106
Peter Božík, Hnutie ONÁS
1 hlasov

Volebná účasť

63,41 %

Historický vývoj

29.10. 2022 63,41 %
04.11. 2017 1. kolo 27,42 %
23.11. 2013 2. kolo 21,59 %
09.11. 2013 1. kolo 20,93 %