Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
83,08%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
16,92%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
79,37%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
19,05%
Peter Oremus NEKA
1,59%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
Robert Dick MS
Viliam Mokraň KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Helena Kováčová, KDH, SMER - SD
40 hlasov
2
Juraj Buzinkai, KDH, SMER - SD
37 hlasov
3
Renáta Kolenčíková, KDH, SMER - SD
36 hlasov
4
Juraj Horváth, KDH, SMER - SD
36 hlasov
5
Róbert Bakyta, KDH, SMER - SD
35 hlasov
6
Norbert Kročan, KDH, SMER - SD
35 hlasov
7
Miloslav Hatala, KDH, SMER - SD
34 hlasov
8
Miloslav Krajčík, KDH, SMER - SD
34 hlasov
9
Pavol Meňky, KDH, SMER - SD
34 hlasov
10
Martin Nemky, KDH, SMER - SD
33 hlasov
11
Ján Vančo, KDH, SMER - SD
25 hlasov
12
Marián Radošovský, KDH, SMER - SD
21 hlasov
13
Marcel Polička, KDH, SMER - SD
20 hlasov
14
Tibor Tóth, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
18 hlasov
15
Ivan Michna, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
17 hlasov
16
Mária Jaleczová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
15 hlasov
17
Ján Greššo, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
12 hlasov
18
Peter Oremus, NEKA
7 hlasov
19
Ladislav Prešinský, NEKA
6 hlasov
20
Jozef Weber, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
21
Ladislav Stodola, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
22
Štefan Valašek, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
23
Miloš Dovičovič, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
5 hlasov
24
Anton Žikla, KSS
4 hlasov
25
Martin Mikuláš, SNS
4 hlasov
26
Radoslav Pavelka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
27
Stanislav Michalík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
28
Anna Šmehilová, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
29
Vladimír Špánik, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
30
Milena Candráková, KSS
3 hlasov
31
Róbert Balkó, SMK-MKP
3 hlasov
32
Jaroslav Burda, NÁŠ KRAJ
3 hlasov
33
Juraj Moravčík, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
34
Eva Antošová, SNS
2 hlasov
35
Stanislav Hamar, SNS
2 hlasov
36
Jozef Čapla, SNS
2 hlasov
37
Vladimír Lauko, SNS
2 hlasov
38
Pavol Leštinský, KSS
2 hlasov
39
Jozef Šiška, KSS
2 hlasov
40
Miroslav Timko, KSS
2 hlasov
41
Juraj Uhrín, SĽS
2 hlasov
42
Milan Chalachan, SMS
1 hlasov
43
Jaroslav Lörinčík, KSS
1 hlasov
44
Ivan Habiňák, SNS
1 hlasov
45
Andrea Samková, KĽS
1 hlasov
46
Pavol Otepka, ASV
1 hlasov
47
Oľga Froncová, SNS
1 hlasov
48
Juraj Gajdoš, SNS
1 hlasov
49
Milan Greguš, SNS
1 hlasov
50
Miloslav Horka, SNS
1 hlasov
51
Vladislav Borík, SOĽ
52
Anna Čagalová, SNS
53
Miroslav Martinec, ĽS-HZDS
54
Ivana Matušková, SMS
55
Marta Miklošková, KDS
56
Viliam Mokraň, KĽS
57
Ondrej Ňorba, KSS
58
Oľga Otrasová, KSS
59
Miloslav Slováčik, NaS - ns
60
Peter Spišiak, NaS - ns
61
Miroslav Šín, Zmena zdola, DÚ
62
Jaroslav Lopata, KSS
63
Ján Kovarčík, ĽS-HZDS
64
Ján Kollár, KSS
65
Martin Darnady, Zmena zdola, DÚ
66
Pavol Dávid, SMS
67
Lýdia Forrová, ĽS-HZDS
68
Rozália Somorčíková, SMK-MKP
69
Dušan Janek, KSS
70
Ján Kecskés, ĽS Naše Slovensko
71
Eduard Kolesár, ASV
72
Stanislav Kováč, Zmena zdola, DÚ
73
Lenka Slováčiková, NaS - ns

Volebná účasť

27,42
%
2017 1. kolo
21,59
%
2013 2. kolo
20,93
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,42%
2013 2. kolo 21,59%
2013 1. kolo 20,93%