Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
80,00%
Rudolf Bauer KDS
20,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
65,12%
Rudolf Bauer KDS
15,12%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
6,98%
Jaroslav Džunko NEKA
5,81%
Dominika Palaščáková NOVA
2,33%
Lukáš Sisák KSS
2,33%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,16%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,16%
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER - SD
39 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
36 hlasov
3
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
4
František Farkaš, SMER - SD
35 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER - SD
31 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER - SD
25 hlasov
7
Oliver Petrík, NEKA
25 hlasov
8
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
9
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
10
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
13 hlasov
12
Jozef Makohus, SMER - SD
13 hlasov
13
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
14
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
15
Milan Potocký, NEKA
9 hlasov
16
Vladimíra Fortunová, KSS
7 hlasov
17
Ľubica Rošková, SMER - SD
6 hlasov
18
Juraj Brecko, KSS
5 hlasov
19
Stanislav Gaľa, SNS
5 hlasov
20
Matúš Nameš, SNS
4 hlasov
21
Imrich Balog, KĽS
4 hlasov
22
Tomáš Bubelíny, NOVA
4 hlasov
23
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
25
Juraj Jevin, SaS
3 hlasov
26
Ján Mičuda, NEKA
3 hlasov
27
Rastislav Tomaš, KSS
3 hlasov
28
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
29
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
30
Branislav Sijka, NEKA
2 hlasov
31
Martin Stripai, SMS
2 hlasov
32
Milan Kaplan, NOVA
2 hlasov
33
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
34
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
35
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
36
Jozef Jusko, ÚSVIT
2 hlasov
37
Martin Magura, SMS
2 hlasov
38
Gábor Mihók, SMK-MKP
2 hlasov
39
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
40
Miroslav Surmánek, NOVA
1 hlasov
41
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
42
Rastislav Olexa, NEKA
1 hlasov
43
Gabriel Timko, SMS
1 hlasov
44
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
45
Slavomír Žužo, MS
1 hlasov
46
Attila Barkó, SMK-MKP
47
Ján Bednár, NOVA
48
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
49
Jaroslav Ferenc, KĽS
50
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
51
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
52
Tibor Varga, SMK-MKP
53
Pavol Valko, SMS
54
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
55
Jaroslav Tokár, SRÚS

Volebná účasť

13,64
%
2017 1. kolo
8,36
%
2013 2. kolo
13,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,64%
2013 2. kolo 8,36%
2013 1. kolo 13,09%