Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
47,80%
Milan Belica NEKA
22,20%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
11,29%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
6,26%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
4,56%
Martin Kusenda NEKA
2,40%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,40%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
1,55%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,85%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
0,54%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,15%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
465 hlasov
2
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
274 hlasov
3
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
221 hlasov
4
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
212 hlasov
5
Otokar Klein, NEKA
211 hlasov
6
Marek Šimunek, NEKA
197 hlasov
7
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
194 hlasov
8
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
181 hlasov
9
Miloš Rybár, NEKA
175 hlasov
10
Marcel Filaga, NEKA
173 hlasov
11
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
170 hlasov
12
Miroslav Kleman, NK/NEKA
157 hlasov
13
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
156 hlasov
14
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
138 hlasov
15
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
131 hlasov
16
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
127 hlasov
17
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
118 hlasov
18
Peter Podbehlý, NEKA
118 hlasov
19
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
102 hlasov
20
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
101 hlasov
21
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
100 hlasov
22
Judita Laššáková, NEKA
98 hlasov
23
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
90 hlasov
24
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
89 hlasov
25
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
87 hlasov
26
Stanislav Petráš, NEKA
86 hlasov
27
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
84 hlasov
28
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
73 hlasov
29
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
70 hlasov
30
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
69 hlasov
31
Erik Kliment, NEKA
64 hlasov
32
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
60 hlasov
33
Ivan Katona, NEKA
57 hlasov
34
Gabriel Katona, NEKA
56 hlasov
35
Michal Prešinský, REPUBLIKA
54 hlasov
36
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
53 hlasov
37
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
50 hlasov
38
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
49 hlasov
39
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
47 hlasov
40
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
47 hlasov
41
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
45 hlasov
42
Alena Jaššová, REPUBLIKA
45 hlasov
43
Denis Gondžala, REPUBLIKA
43 hlasov
44
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
43 hlasov
45
Martin Búry, NEKA
40 hlasov
46
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
39 hlasov
47
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
48
Jozef Zaťko, NK/NEKA
37 hlasov
49
Richard Gajdoš, NEKA
35 hlasov
50
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
51
Peter Chmelo, REPUBLIKA
34 hlasov
52
Pavol Timko, REPUBLIKA
32 hlasov
53
Adam Meško, DOMOV-NS
29 hlasov
54
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
55
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
28 hlasov
56
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
57
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
26 hlasov
58
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
26 hlasov
59
František Slávik, Progresívne Slovensko
26 hlasov
60
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
24 hlasov
61
Dušan Pukanec, NK/NEKA
22 hlasov
62
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
20 hlasov
63
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
20 hlasov
64
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
18 hlasov
65
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
17 hlasov
66
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
67
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
16 hlasov
68
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
15 hlasov
69
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
70
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
4 hlasov

Volebná účasť

44,85 %

Historický vývoj

29.10. 2022 44,85 %
04.11. 2017 1. kolo 20,91 %
23.11. 2013 2. kolo 11,94 %
09.11. 2013 1. kolo 13,28 %