vyberte rok
Pakostovokres Humenné

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
74,63%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
16,79%
Andrej Gmitter NEKA
2,24%
Jozef Mihalčin ĽSNS
2,24%
František Oľha Šanca
1,87%
Ján Garaj NEKA
1,12%
František Bednár NAJ
0,37%
Pavol Gašper NEKA
0,37%
Miroslav Škvarek SNS
0,37%
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

71,24
%
2017 1. kolo
69,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 71,24%
2013 1. kolo 69,59%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER-SD
254 hlasov
2
Lucia Gombitová, ÚSVIT
71 hlasov
3
Martin Meričko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
4
Michal Druga, SMER-SD
41 hlasov
5
Ivan Hopta, ÚSVIT
36 hlasov
6
Mário Perinaj, MOST - HÍD
28 hlasov
7
Tomáš Šudík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
8
Peter Pipák, SNS
25 hlasov
9
Ondrej Mudry, SMER-SD
21 hlasov
10
Ján Ferko, SMER-SD
21 hlasov
11
Tibor Focko, SMER-SD
18 hlasov
12
Peter Kulan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Miroslav Gajdoš, NAJ
9 hlasov
14
Marta Burdová, ŠANCA
9 hlasov
15
Marián Paško, ÚSVIT
8 hlasov
16
Martin Lichman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Štefan Behun, SNS
7 hlasov
18
Michal Babin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Gabriela Želizňáková, NEKA
6 hlasov
20
Ondrej Chovanec, SNS
6 hlasov
21
Andrej Semanco, NEKA
5 hlasov
22
Rudolf Gregorovič, MOST - HÍD
5 hlasov
23
Mária Cehelská, SOĽ
5 hlasov
24
Peter Šamudovský, KSS
5 hlasov
25
Helena Ufnárová, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
26
Ladislav Sninčák, SDKÚ-DS
4 hlasov
27
Martin Greš, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
28
Peter Ferenc, OKS
4 hlasov
29
Peter Vorobel, SZ
3 hlasov
30
Marián Vojtko, SNS
3 hlasov
31
Lukáš Šandor, EDS
3 hlasov
32
Jozef Bajkó, SP
3 hlasov
33
Romana Porochnavá, #SIEŤ
3 hlasov
34
Pavol Brek, ÚSVIT
2 hlasov
35
Monika Chomová, MOST - HÍD
2 hlasov
36
Jozef Babják, SDKÚ-DS
2 hlasov
37
Emília Šmaťová, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Pavel Legeza, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Peter Demjan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Hana Loziaková, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Michal Macko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
42
Marián Kovaľ, SNS
2 hlasov
43
Darina Barančíková, SOĽ
1 hlasov
44
Marek Hudák, ÚSVIT
1 hlasov
45
Marek Basala, SP
46
Stanislav Hančár, NAJ
47
Dušan Hrabec, NAJ