Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
82,21%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9,88%
Anton Korba NEKA
3,16%
Dorota Bujňáková NP
1,98%
Štefan Straka KSS
1,19%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,79%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
0,40%
Jozef Mihalčin SĽS
0,40%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Fedorko, SMER - SD
265 hlasov
2
Miroslav Kerekanič, SMER - SD
41 hlasov
3
Michal Druga, SMER - SD
40 hlasov
4
Ján Ferko, SMER - SD
35 hlasov
5
Tibor Focko, SMER - SD
27 hlasov
6
Ivan Hopta, ÚSVIT
25 hlasov
7
Zdenek Novák, 99%, PaS
18 hlasov
8
Anna Sotaková, KSS
13 hlasov
9
František Bazar, SNS
12 hlasov
10
Ľuboslava Hofericová, NEKA
9 hlasov
11
Rudolf Gregorovič, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
12
Jozef Babják, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
13
Monika Karaffová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
14
Simona Galliková, Z-SNP
6 hlasov
15
Martin Hoľko, NOVA
5 hlasov
16
Matúš Karas, KSS
5 hlasov
17
Peter Kulan, NOVA
5 hlasov
18
Milan Mňahončák, NÁŠ KRAJ
5 hlasov
19
Vladimír Sivý, SMS
4 hlasov
20
Michal Kurťák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
21
Marián Paško, ÚSVIT
4 hlasov
22
Milan Čička, SNS
4 hlasov
23
Peter Sinaj, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
24
Andrej Semanco, NEKA
3 hlasov
25
Martina Adameková, NOVA
2 hlasov
26
Cyril Hirjak, NEKA
2 hlasov
27
Monika Petrušková, ÚSVIT
2 hlasov
28
Iveta Mičáková, ÚSVIT
2 hlasov
29
Iveta Lesáková, Z-SNP
2 hlasov
30
Štefan Ladičkovský, NEKA
2 hlasov
31
Pavol Charitun, Zmena zdola, DÚ
2 hlasov
32
Michal Babin, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
33
Dušan Drančak, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
34
Marián Feigl, ÚSVIT
1 hlasov
35
Andrea Firkáľová, 99%, PaS
1 hlasov
36
Milan Grundza, 99%, PaS
1 hlasov
37
Marián Vojtko, SNS
1 hlasov
38
Ľubomír Kurej, SRÚS
1 hlasov
39
Jozef Bajkó, Z-SNP
40
Veronika Kocková, 99%, PaS
41
Peter Beták, NOVA
42
Marek Juro, SaS

Volebná účasť

71,24
%
2017 1. kolo
69,59
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 71,24%
2013 1. kolo 69,59%