Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
70,27%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
29,73%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
42,50%
Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
40,00%
Ondrej Binder NEKA
7,50%
Emil Samko KĽS
7,50%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
2,50%
Karol Konárik SNS
Ladislav Fízik ASV
Andrea Jenčíková NP
Jaroslav Sekerka KSS
Pavel Chovanec ÚSVIT
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
18 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
18 hlasov
3
Silvia Vargová, MOST - HÍD
17 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
16 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
9 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
9 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
9
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
6 hlasov
10
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
5 hlasov
11
Jaroslav Suja, NEKA
4 hlasov
12
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
3 hlasov
13
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
14
Vojtech Szajkó, NEKA
2 hlasov
15
Jana Uhrinová, SNS
2 hlasov
16
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
17
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
18
Tibor Balog, SMS
2 hlasov
19
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
2 hlasov
20
Tibor Lukáčka, ASV
2 hlasov
21
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
2 hlasov
22
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
2 hlasov
23
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
24
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
25
Peter Vetrák, SĽS
1 hlasov
26
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Peter Vraniak, ÚSVIT
1 hlasov
28
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
29
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
30
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
31
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
32
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
33
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
34
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
35
Samuel Zubo, KSS
36
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
37
Csaba Horváth, NEKA
38
Dušan Širák, KSS
39
Dušan Faško, KSS
40
Helena Krauszová, SMS
41
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
42
Ján Hiraj, NP
43
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
44
Renáta Puhlová, PD
45
Jozef Pupala, KSS
46
Veronika Rízová, KSS
47
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

35,87
%
2017 1. kolo
25,69
%
2013 2. kolo
30,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,87%
2013 2. kolo 25,69%
2013 1. kolo 30,49%